Kancelárska stolička ELEMENT 430-SY

Cena za kus bez DPH
231 EUR
Cena za kus vrátane DPH
279EUR
Celková cena s DPH (1 ks)
279
Dostupnosť: do mesiaca
ks
 
prosím zvoľte
Florida
Dino
Style
prosím zvoľte
Style Strip
Bar-Code
prosím zvoľte
prosím zvoľte
prosím zvoľte
prosím zvoľte
prosím zvoľte
prosím zvoľte
Výrobca:
LD SEATING - logo

LD SEATING – Česká špička v oblasti kancelárskeho nábytku LD seating patrí medzi významných výrobcov kancelárskeho sedacieho nábytku nielen v Českej republike, ale aj po celej Európe....

Kancelářská židle Element

Designové kancelářské křeslo s vysokým opěrákem

Kancelářské křeslo Element 430 patří do rozsáhlé kolekce Element, která spojuje vysokou míru komfortu, ergonomie a designu. Modely série Element se vyznačují subtilním designem, ergonomickým přepracováním a velmi kvalitními a krásnými potahovými materiály.

Vysoká kvalita výrobků je deklarována prodlouženou zárukou na 7 let.

Vlastosti židle Element 430

Model kancelářské židle Element je ergonomicky propracovanou židlí s výškově nastavitelnou a naklopitelnou opěrkou hlavy ve standardní výbavě.

  • Synchronní mechanika SY - základní mechanika s nastavením tuhosti pomocí šroubu pod sedákem
  • Vysoký opěrák celočalouněný látkou Style-Strip nebo Bar-Code
  • Posuv sedáku, plynový píst
  • Podnož - kolečkový kříž lze volit z černého nylonu (základní provedení), leštěného hliníku a černě nebo bíle lakovaného hliníku
  • Područky dotvoří výsledný vzhled židle. Vybíráte z různých typů područek - například designové hliníkové opatřené černým polyuretanem (nestudí) nebo klasické 3D nastavitelné. Židle je v základní variantě bez područek.
  • Vybírat lze z různých typů koleček - v standardní výbavě kolečka černá o průměru 60 mm... místo koleček lze také volit kluzáky

Víte, jak správně sedět?


Možná Vám poradí některý z našich článků o správném a zdravém sezení.

Nevíte si rady s výběrem nejvhodnější židle pro Vaši postavu?

Nechte si s výběrem té správné židle bezplatně poradit našimi specialisty. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku na showroomu, kde můžete vyzkoušet i další modely kancelářských židlí.

Kolekce Element skýtá rozsáhlou řadu pracovních židlí a křesel pro všechny typy kancelářských a pracovních místností. Díky této vlastosti je velmi snadné vybavit i rozsáhlé kancelářské prostory v jednotném a kvalitním designu. Modely řady Melody jsou navrženy jako židle pracovní nebo jednací a konferenční. Vybavíte tedy prostory od ředitelských kanceláří, jednotlivých pracoven až po velké openspacy a jednací a konferenční místosti. Všechny modely z kolekce Element najdete dole na této stránce v sekci "Příbuzné produkty"

Šířka 680
Hloubka 640
Celková výška 1010-1140
Výška sedáku 450-570
Hmotnost 17
Balení 1
Záruka 84
Objem balení 0,47
Materiál Nylon, čalounění
Katalóg
ELEMENT_430-SY_CS.pdf
3D prvky
ELEMENT_430_SYS.rar
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE