Cena za kus bez DPH
6 585 CZK
Cena za kus vrátane DPH
7 968CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 968
Dostupnosť: Do 6 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
Basel
Bjorn
Luna
Next
Caldo
Heritage
Long Island
Otusso
Arizona
Macau
Persempra
Venus Velvet
Baltic
Daytona HP
Nordic
Tokyo
Valencia
Main Line Flax
Natur Wool
Queens
Výrobca:
MARBET STYLE - logo

MARBET STYLE - nábytok so zmyslom pre dizajn MARBET STYLE je poľská značka založená v roku 1994, ktorá úspešne pôsobí na trhu s nábytkom už 37 rokov a v súčasnosti predáva nábytok v...

Elegantní klubové křeslo Lobo

Ve všech barvách duhy

Víte, co je základem dokonalého odpočinku? Je to pohodlné křeslo, které vám bude připraveno nabídnout svou náruč, kdykoli to budete právě potřebovat. Dopřejte si šálek kávy se špetkou zaslouženého relaxu v moderně provedeném klubovém křesle Lobo. Pro křeslo Lobo je typická kulatá silueta sedáku. Křeslo má otáčecí podstavec typu talíř, jenž je k dostání chromované úpravě. Je dokonalou součásti vybavení každého moderního klubu nebo baru hlavně díky svému designu a bohaté paletě barev čalounění. Výborně se hodí také do jiných prostor. Kolekce Lobo obsahuje designová křesla a stolky, které dokonale ozdobí váš interiér.

Moderní kolekce Lobo

Pro kolekci křesel a barových židlí Lobo je typický zaoblený vzhled sedadla, které je umístěno na podstavcích různých druhů. Série Lobo to jsou klubová křesla a otáčecí barové židle, ergonomické kancelářské křeslo a funkční stabilní křesla na typických podstavcích - nožičkách. Navodí moderní ovzduší v klubu, módním baru nebo v kanceláři.

Nahlédněte do duše Marbet Style

Misí Marbet Style je dodávat krásné věci tvořené na základě autorských projektů odlišující se neotřelým estetickým vzhledem. Jejich výrobky, to nejsou pouze nejmodernější trendy nebo pohodlí při používání. V jejich vizi nábytek dokáže splňovat sny o krásných interiérech s individuální duší. Technologie, které zavádí, jsou zcela bezpečné pro životní prostředí. Z lásky k dobrému designu stále hledá nové výrazové formy, které umožňují co nejlépe vyjádřit projektantovu individuální vizi. Chcete produkty této firmy využít i do vaší realizace? Neváhejte nás kontaktovat a my vám velmi rádi pomůžeme.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 650
Hĺbka 600
Celková výška 770-860
Balenie 1
Záruka 24
Katalóg
KP_LOBO.pdf
KATALOG_MARBET FELT_2021.pdf
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE