Jednomístná lavica NOVATRONIC JL2

Cena za kus bez DPH
1 394 CZK
Cena za kus vrátane DPH
1 687CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
1 687
Dostupnosť: do mesiaca
ks
 
prosím zvoľte
prosím zvoľte
prosím zvoľte
prosím zvoľte
prosím zvoľte
prosím zvoľte
Výrobca:
NOVATRONIC - logo

NOVATRONIC – český nábytok s tradíciou Česká spoločnosť NOVATRONIC sa na tuzemskom trhu pohybuje už od roku 1991. V súčasnej dobe firma zamestnáva viac ako 55 zamestnancov v dvoch výrobných...

Jednomístná lavice Novatronic JL2 

Vlastní pracovní místo

Elegantní jednomístná lavice Novatronic JL2 je nejprodávanější školní jednomístná lavice bez výškového nastavení. Kostra je vyrobena z plochooválného ocelového profilu (38x20 mm, tl. stěny 1,5 mm), rozměry stolové desky jsou 70x50 cm. K výběru jsou různé typy hran stolové desky a lavice je k dispozici s košíky nebo bez. Díky důmyslnému designu je lavice velmi praktická a je k dispozici v mnoha barvách a velikostech.

Kvalitní školní nábytek

Objevte novou nabídku barevných kombinací školního nábytku, která rozzáří vaši školu. Nyní si kromě barvy kovových částí nábytku můžete zvolit také barvu lamina a CPL povrchu sedáků, opěráků a dřevěných skořepin. Školní nábytek Novatronic, to je kvalitní český výrobek se zárukou. Společnost nabízí veškeré nábytkové vybavení pro školy od školních židlí a lavic, přes skříně, až po interaktivní či běžné tabule.

Česká kvalita Novatronic

Firma Novatronic je výrobní společnost, která se na českém trhu s nábytkem pohybuje již přes 25 let. Mezi hlavní sortiment patří kancelářský nábytek, školní nábytek a laboratorní nábytek. Dále se firma zabývá zakázkovou výrobou a to hlavně vybavením hotelů, bytových domů, pečovatelských zařízení nebo například komerčních prostor. Pro firmu a její výrobky je charakteristická výjimečná kvalita a zpracování, které zajistí, že nábytek bude dobře sloužit dlouhá léta.

Šířka 700
Hloubka 500
Hmotnost 17
Objem balení 0,25
Balení 1
Záruka 60
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

Stolička NOVATRONIC Z51V

Stolička NOVATRONIC Z51V

NOVATRONIC1 793 CZK
Stolička NOVATRONIC Z80

Stolička NOVATRONIC Z80

NOVATRONIC1 100 CZK
Stolička NOVATRONIC Z4

Stolička NOVATRONIC Z4

NOVATRONIC2 115 CZK
Stolička NOVATRONIC Z80P

Stolička NOVATRONIC Z80P

NOVATRONIC1 372 CZK
Stolička NOVATRONIC Z51N

Stolička NOVATRONIC Z51N

NOVATRONIC2 182 CZK
Stolička NOVATRONIC Z92C

Stolička NOVATRONIC Z92C

NOVATRONIC1 721 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE