Sedačka Settembre

Cena za kus bez DPH
18 330 CZK
Cena za kus vrátane DPH
22 179CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
22 179
Dostupnosť: Do 4 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
Základní barvy
Outdoorové osvětlení
In/Outdoorové osvětlení
prosím zvoľte
Výrobca:
PLUST - logo

PLUST- rozmanitý dizajnový nábytok Euro3plast, pod ktorú spadá PLUST , je firmou, kde sa zlučuje tradícia s inováciou a navzájom spolu komunikujú, kde prispôsobivosť je kľúčom k budúcnosti....

DIZAJN:
Setsu & Shinobu Ito
Setsu & Shinobu Ito

Setsu a Shinobu Ito mají vlastní designové studio se sídlem v Miláně. Spolupracují s mnoha designéry a architekty z celého světa. Jejich dlouhodobé zkušenosti a schopnost spolupracovat s mnoha...

Designová sedačka SETTEMBRE

pro milovníky designu

Sháníte pro své prostory kousek, který se pyšní netradičním designem? Pak je pro vás minimalistická sedačka SETTEMBRE z polyethylenu tou správnou volbou. Kousek je k dispozici v několika barevných provedeních. Chcete si prostory ještě více ozvláštnit? Pak si pořiďte jeho svítící variantu v LED nebo v RGB LED úpravě (ta je v barvě neutral). K sedačce je možné dokoupit písek na zatížení, díky kterému zůstane kousek na jednom místě, nebo připevnění k zemi pomocí šroubů a hmoždinek (ke svítící verzi lze koupit pouze připevnění).


Typy osvětlení


V konfigurátoru najdete několik typů osvětlení pro outdoorové a indoorové použití. Ve dvou RGB LED provedení je součástí dálkový ovladač. Nevíte si rady, jakou variantu zvolit? Kontaktujte nás a my vám velmi rádi pomůžeme s výběrem.


Hravá kolekce pro vaše prostory


Pohodlné posezení a minimalistický design. Tím se pyšní kolekce SETTEMBRE, kterou pro značku PLUST vytvořil designér Luca Nichetto. Křesla a sedačky se velmi snadno mezi sebou kombinují a vytvářejí tak hravé celky. Kousky lze pořídit ve svítící a nesvítící variantě v několika různých barevných provedeních. Ideální volba pro veškeré moderní interiéry a exteriéry. 


Šířka 1500
Hloubka 790
Celková výška 700
Výška sedáku 390
Hmotnost 43,2
Objem balení 0,03
Balení 1
Záruka 24
Materiál plast polyethylen
Venkovní použití Áno
Žáruvzdornost Áno
3D prvky
Settembre-Sofa.rar
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

Doprava zadarmo
Novinka
Kreslo Settembre

Kreslo Settembre

PLUST10 382 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE