Otočné kreslo NUUK

Cena za kus bez DPH
18 778 CZK
Cena za kus vrátane DPH
22 721CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
22 721
Dostupnosť: Do 8 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
Kov
prosím zvoľte
Eco Friendly Cotton
Griffon
Vision
Felt Melange
Cento
Velvet
Felt
Valencia
Mine Line Plus
Synergy
Mine Line Plus
Main Line Flax
Mine Line Plus
Main Line Flax
Mine Line Plus
Synergy
Main Line Flax
Isola
Main Line Flax
Tundra
Isola
Maremosso
Nordic
Tempo
Remix
Divina 3
Divina MD
Divina Melange
Hallingdal
Steelcut
Steelcut Trio
Výrobca:
SOFTLINE - logo

SOFTLINE - Moderný dizajnový nábytok z Dánska Dánska firma SOFTLINE vznikla v roku 1979. Patrí medzi lídrov v oblasti výroby moderného dizajnového nábytku, ktorý sa hodí k modernému...

DIZAJN:
Busk+Hertzog
Busk+Hertzog

Architekti specializující se na design nábytku / produktu. Studio, které se dnes nachází v Londýně UK, bylo založeno roku 2000 Flemmingem Buskem (1967), architektem a designérem MAA MDD a...

Otočné křeslo NUUK

NUUK je velmi univerzální a pohodlné křeslo. Díky integrovaným loketním opěrkám v organických tvarech a vzdušnému, přesto charakteristickému rámu funguje stejně dobře jako židle v jídelně i židle v kanceláři pro hosty. Díky velikosti a tvaru loketní opěrky je židle praktická a vhodná ke stolu a zároveň poskytuje spoustu pohodlí při sezení a práci. 

Něco málo o křesle


Ocelovou otáčecí podnož lze volit v černém, bílém nebo šedém provedení. Skořepina sedáku s opěrákem a pevnými područkami má příjemně zaoblený tvar a je kompletně čalouněná. Široká nabídka materiálů a barev čalounění včetně možnosti čalounění vaším vlastním materiálem vám dává možnost nakonfigurovat si křeslo přesně tak, aby designově korespondovalo s prostorem, pro které je určeno. Může se tak stát skutečnou „třešničkou na dortu“, která pozvedne váš interiér a dodá mu neotřelý půvab a styl.

Využití

Kam s ním?


Křeslo Nuuk je nepřehlédnutelným, stylovým a zároveň vysoce praktickým a univerzálním výrobkem, který designově doladí každý typ prostoru. Lze ho využít k řešení posezení u jídelních či konferenčních stolů v bytech i rodinných domcích, stejně tak jako konferenční křeslo ve firemních či korporátních zasedacích a konferenčních místnostech. Roli výrazného designového prvku může sehrát i v prostředí stylových restaurací, útulných kaváren či moderních hotelů.

Možnost vybavení křesla speciální pěnou zvyšující protipožární odolnost za příplatek.

Šířka 610
Hloubka 620
Celková výška 820
Výška sedáku 500
Balení 1
Záruka 24
Katalóg
NUUK_EN.pdf
Registrujte sa doprofizóny
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE