Otočné kreslo NUUK

Cena za kus bez DPH
18 949 CZK
Cena za kus vrátane DPH
22 928CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
22 928
Dostupnosť: Do 8 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
Kov
prosím zvoľte
Eco Friendly Cotton
Griffon
Vision
Felt Melange
Cento
Velvet
Felt
Valencia
Solo
Tempo
Tundra
Tempo
Maremosso
Nordic
Isola
Remix
Divina 3
Divina MD
Divina Melange
Hallingdal
Steelcut
Steelcut Trio
Výrobca:
SOFTLINE - logo

SOFTLINE - Moderný dizajnový nábytok z Dánska Dánska firma SOFTLINE vznikla v roku 1979. Patrí medzi lídrov v oblasti výroby moderného dizajnového nábytku, ktorý sa hodí k modernému...

DIZAJN:
Busk+Hertzog
Busk+Hertzog

Architekti specializující se na design nábytku / produktu. Studio, které se dnes nachází v Londýně UK, bylo založeno roku 2000 Flemmingem Buskem (1967), architektem a designérem MAA MDD a...

Otočné křeslo NUUK

NUUK je velmi univerzální a pohodlné křeslo. Díky integrovaným loketním opěrkám v organických tvarech a vzdušnému, přesto charakteristickému rámu funguje stejně dobře jako židle v jídelně i židle v kanceláři pro hosty. Díky velikosti a tvaru loketní opěrky je židle praktická a vhodná ke stolu a zároveň poskytuje spoustu pohodlí při sezení a práci. 

Něco málo o křesle


Ocelovou otáčecí podnož lze volit v černém, bílém nebo šedém provedení. Skořepina sedáku s opěrákem a pevnými područkami má příjemně zaoblený tvar a je kompletně čalouněná. Široká nabídka materiálů a barev čalounění včetně možnosti čalounění vaším vlastním materiálem vám dává možnost nakonfigurovat si křeslo přesně tak, aby designově korespondovalo s prostorem, pro které je určeno. Může se tak stát skutečnou „třešničkou na dortu“, která pozvedne váš interiér a dodá mu neotřelý půvab a styl.

Využití

Kam s ním?


Křeslo Nuuk je nepřehlédnutelným, stylovým a zároveň vysoce praktickým a univerzálním výrobkem, který designově doladí každý typ prostoru. Lze ho využít k řešení posezení u jídelních či konferenčních stolů v bytech i rodinných domcích, stejně tak jako konferenční křeslo ve firemních či korporátních zasedacích a konferenčních místnostech. Roli výrazného designového prvku může sehrát i v prostředí stylových restaurací, útulných kaváren či moderních hotelů.

Možnost vybavení křesla speciální pěnou zvyšující protipožární odolnost za příplatek.

Šířka 610
Hloubka 620
Celková výška 820
Výška sedáku 500
Balení 1
Záruka 24
Katalóg
NUUK_EN.pdf
Registrujte sa doprofizóny
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE