Cena za kus bez DPH
30 451 CZK
Cena za kus vrátane DPH
36 846CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
36 846
Dostupnosť: Do 8 týždňov
ks
 
prosím zvoľte
Kov
prosím zvoľte
Eco Friendly Cotton
Griffon
Vision
Felt Melange
Cento
Velvet
Felt
Valencia
Solo
Tempo
Tundra
Tempo
Maremosso
Nordic
Isola
Remix
Divina 3
Divina MD
Divina Melange
Hallingdal
Steelcut
Steelcut Trio
Výrobca:
SOFTLINE - logo

SOFTLINE - Moderný dizajnový nábytok z Dánska Dánska firma SOFTLINE vznikla v roku 1979. Patrí medzi lídrov v oblasti výroby moderného dizajnového nábytku, ktorý sa hodí k modernému...

DIZAJN:
Charlotte Høncke
Charlotte Høncke

Designová sedačka NOLA

Nola je nová řada obývacího nábytku sestávajícího z křesla a pohovky ideální pro soukromé domácnosti a veřejné prostory. Je vytvořena s ohledem na pohodlí, jednoduchost a lehkost, což je zdůrazněno kovovým rámem a jemnými a jednoduchými liniemi designu. Nábytek je navržen tak, aby vypadal krásně ze všech úhlů pohledu a lze jej umístit kdekoli v místnosti - dokonce i v malých místnostech díky drobným rozměrům.

Něco málo o sedačce...

Sedačka má lakovanou kovovou čtyřnohou podnož a čalouněný sedák a opěrák. Podnož lze volit v černém, bílém nebo šedém provedení. Široká nabídka materiálů a barev čalounění včetně možnosti čalounění vlastním materiálem zákazníka poskytuje možnost nakonfigurovat si sedačku přesně podle stylových a barevných požadavků prostoru, pro které je určeno. Můžete si tak vytvořit vlastní materiálovou a barevnou modifikaci, která se stane základním designovým prvkem vašeho interiéru, nebo s ním snadno doladíte nábytek, který již máte.

Polštáře jsou zahrnuty v ceně.

Využití

Kam s ní?

Jednoduchá, moderní sedačka NOLA je univerzálním kusem nábytku vhodným do každého interiéru. Bude se dokonale vyjímat u konferenčního stolu v obývacích pokojích bytů a rodinných domků, a stejně tak ji lze využít jako konferenční křeslo v podnicích, firmách či korporátních zařízení. Je vhodná do veřejného prostoru, do různých salónků a lounží, či k vybavení kaváren, restaurací a hotelů.


Na vyžádání lze za příplatek opatřit vnitřní výplň čalounění úpravou pro zvýšení odolnosti proti požáru.

Šířka 1470
Hloubka 920
Celková výška 930
Výška sedáku 440
Balení 1
Záruka 24
Snímatelný potah Áno
Žáruvzdornost Áno
Katalóg
NOLA_EN.pdf
3D prvky
NOLA_sofa_G.3ds
NOLA_sofa_E.skp
NOLA_sofa_F.rvt
Registrujte sa doprofizóny

Příbuzné produkty

Doprava zadarmo
Novinka
Kreslo NOLA

Kreslo NOLA

SOFTLINE27 434 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE