Robustní ortopedická pružinová matrac ARABELA

 
Výrobca:
TROPICO - logo

TROPICO – Najväčší výrobca českých matracov Spoločnosť TROPICO vlastní firma Hilding Anders Česká republika a.s. V súčasnej dobe je najväčším výrobcom matracov a doplnkov pre zdravý spánok...

Robustní ortopedická pružinová matrace ARABELA

Vysoce kvalitní robustní matrace české výroby se sedmizónovým ortopedickým jádrem. Využívá speciální certifikovanou konstrukci pružinového systému z české pružinové oceli pevně podpírající a kopírující tělo v každé poloze a robustní pěnový rám Flexifoam®, zajišťující stabilitu konstrukce a pohodlné vstávání. Díky systému AirForce lze jako podklad pro matraci použít jak lamelový rošt, tak i méně prodyšný podklad (např. sololitovou desku). Potah matrace Wellness je pratelný a obsajuje duté vlákno, které zvyšuje  prodyšnost matrace, zajišťuje lepší izolaci a omezuje pocení. K dispozici v množství velikostních variant. Možnost objednání atypických rozměrů za příplatek.

Objemové hmotnosti pěn 28 - 30 kg/m3 zajišťují vysokou mechanickou i hygienickou životnost a odolnost.

Měkčí strana matrace (soft) se střední tuhostí je dokonale prodyšná díky větracím kanálkům ve třech osách. Maximální doporučená hmostnost do 120 kg.

Tužší strana matrace je tvořena vrstvou 100 % přírodních kokosových vláken, které dávají matraci tuhost a odolnost. Maximální doporučená nosnost do 140 kg.

Výška matrace: 24 cm

K dispozici v mnoha standardních velikostních variantách. Možnost atypických rozměrů za příplatek.

Šířka 800-2000
Hloubka 1900-2000
Celková výška 240
Balení 1
Záruka 60
Katalóg
AIRFORCE_2018_CZ.pdf
Registrujte sa doprofizóny
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE