Kvetináč ORGANIC Redonda Alta 42x57 - modrá

Cena za kus bez DPH
3 604 CZK
Cena za kus vrátane DPH
4 361CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 361
Dostupnosť: Do 6 týždňov
ks
 
Výrobca:
VONDOM - logo

Avantgardný španielsky nábytok VONDOM Inovácie, dizajn a štýl Mladý, inovatívny, dynamický a predovšetkým neprehliadnuteľný - to je nábytok VONDOM. Značka hrdo hlása ,,WE ARE...

DIZAJN:
Studio Vondom
Studio Vondom

Vondom je životný štýl, spôsob bytia. Táto španielska spoločnosť založená v roku 2006 povýšila plast na plnohodnotný materiál, z ktorého sa vyrábajú dokonalé a luxusné kusy nábytku. Navrhnuté a...

Modrý květináč ORGANIC Redonda Alta 42x57 cm

Přepychové zázemí pro vaše rostliny

Designový kulatý květináč ORGANIC od španělského výrobce VONDOM je vyrobený ze 100% recyklovatelného polyethylenu a navržený tak, aby zapadl do vnitřních i venkovních prostor. Univerzální a minimalistický design skvěle doplní jak monotónní kancelářské haly, tak i útulné terasy. Originální květináč je dostupný také v dalších barevných provedení v matné i lakované úpravě. Jistě oceníte možnost kombinovat květináč s dalšími modely v různých velikostech a odstínech ze stejné kolekce. Kromě této základní verze v naší nabídce najdete také svítící nebo samozavlažovací variantu.

Bohatá kolekce květináčů ORGANIC

Inspirací pro vznik kolekce ORGANIC byla samotná příroda. Minimalistický design, jemné a zaoblené křivky podporují harmonii mezi přírodním a lidským prostředím. Řada organic se skládá z kulatého (Redonda) a hranatého (Cuadrada) modelu květináče v různých velikostech a povrchových úpravách. Různorodé provedení umožňují vytvářet různá zátiší a na své si tak přijde každý.

ORGANIC nabízí také variantu se zabudovaným LED osvětlením, která se neokouká. Květináče můžeme kromě soukromých prostor doporučit do moderního hotelu, restaurací a barů včetně venkovních prostor. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šírka 420
Celková výška 570
Hmotnosť 4,3
Balenie 1
Záruka 24
Objem balenia 0,18
Žiaruvzdornosť Áno
Katalóg
1.pdf
3.pdf
2.pdf
VONDOM_GREEN.pdf
VONDOM_DAILY.pdf
3D prvky
8.3ds
5.3ds
11.3ds
12.dwg
10.dwg
6.dwg
7.dwg
4.dwg
9.dwg
Registrujte sa doprofizóny
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE