Recepce KANAL (+ svítící varianta)

Cena za kus bez DPH
35 830 CZK
Cena za kus včetně DPH
43 354CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
43 354
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Standartní barvy
Bulb lighting system
prosím zvolte
Výrobce:
SLIDE

Designový plastový nábytek SLIDE  Originální italský interiér Elegance, rafinovanost, luxus. Vizitkou italské značky SLIDE je nádherný plastový nábytek, který vás okouzlí svým...

Minimalistická recepce KANAL 

do interiérů i exteriérů


Moderní světelný stůl KAAL vyrobený z polyethylenu a opatřený skleněnými policemi se díky svým kompaktním rozměrům dá použít jako recepce nebo jako stolek v dětském pokoji. Kousek, který navrhl designér Bruno Houssin, je odolný, snadný na údržbu, dostupný v několika různých barvách a je k němu možné dokoupit osvětlení.


• Součástí balení je i stolová deska a police ze skla.


Udržitelnost v hlavní roli


Hlavním cílem značky Slide je přenést italskou kulturu a kreativitu do celého světa. Své výrobky vyrábí z kvalitního polyethylenu s nízkou hustotou, který je zpracován procesem s nulovými emisemi. Všechny kousky jsou 100% recyklovatelné a každý výrobek, který již není používaný, je možné proměnit na něco nového. Výběrem značky Slide podporuje udržitelnost.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Žáruvzdornost Ano

Katalog
SLIDE NEWS 2020-2021_ENG.PDF
SLIDE_CATALOGUE_2020_WEB-1.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony