Cena za kus bez DPH
6 468 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 826CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 826
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Eco Friendly Cotton
Griffon
Vision
Felt
Felt Melange
Solo
Valencia
Maremosso
Nordic
Tempo
Tundra
Blazer
Remix
Divina 3
Divina MD
Divina Melange
Hallingdal
Steelcut
Steelcut Trio
Výrobce:
SOFTLINE - logo

SOFTLINE - Moderní designový nábytek z Dánska Dánská firma SOFTLINE vznikla roku 1979. Patří mezi lídry v oblasti výroby moderního designového nábytku, který se hodí k modernímu městskému...

DESIGN:
Michiel van der Kley
Michiel van der Kley

Narodil se v roce 1962. Michiel van der Kley: "Někdy se mi líbí design, protože to dělá velké gesto, a někdy i proto, že jeho detaily proměňují něco zvláštního, já nikdy nedokážu přesně...

Pouf BINGO

Multifunkční designový pouf / taburet. Praktický kus nábytku, dekorativní, funkční, flexibilní, snadno se ukládá a rozkládá a dá se na něm dělat skoro cokoli - sedět, ležet, hrát si... Skládací třídílná matrace se velmi jednoduše rozloží a vytvoří pohodlné lůžko - ideální postel pro vaše hosty nebo děti, které si hrají. Vrchní snímatelnou desku (kovový tác) můžete navíc použít jako samostatný stolek.


Něco málo o poufu...

Pouf je kompletně čalouněný. Široká nabídka materiálů a barev čalounění včetně možnosti čalounění vlastním materiálem zákazníka poskytuje možnost nakonfigurovat si pouf přesně tak, aby designově korespondoval s prostorem, pro který je určen. Můžete si tak vytvořit vlastní materiálovou a barevnou modifikaci, která se stane základním designovým prvkem vašeho interiéru, nebo jej snadno dokombinujete, aby se hodil k nábytku, který již máte.

Využití

Kam s ním?

Jednoduchý designový pouf BINGO je dekorativním a zároveň velmi praktickým, inteligentním a vtipným řešením tam, kde je třeba využít prostor nebo jej flexibilně přetvořit k jinému účelu. Najde proto uplatnění především ve společenských místnostech moderních bytů a rodinných domků, v obývacích nebo dětských pokojích, atd.


Na vyžádání lze za příplatek opatřit vnitřní výplň čalounění úpravou pro zvýšení odolnosti proti požáru.

Šířka (mm) 650
Hloubka (délka) (mm) 650/1950
Celková výška (mm) 360
Výška sedáku (mm) 360
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 10
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,17
Snímatelný potah Ano
Možnost rozkládaní Ano
Možnost vlastní látky Ano
Spotřeba látky / kůže 2,8
Katalog
Katalog_2019.pdf
Produktový list BINGO_EN.pdf
3D prvky
Softline_-_Bingo_3D.zip
Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE