Konferenční stolek Gio

Cena za kus bez DPH
31 746 CZK
Cena za kus včetně DPH
38 413CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
38 413
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Dřevo
prosím zvolte
Lamino
Výrobce:
Tacchini - logo

Tacchini Tacchini je italská značka založená roku 1967 Antoniem Tacchini. Společnost si zakládá na detailní analýze a logických procesech výroby. Ve výrobě nábytku kombinuje moderní...

DESIGN:
Gianfranco Frattini
Gianfranco Frattini

Gianfranco Frattini byl italský architekt a designér. Promoval v oboru architektury na Politecnico di Milano v roce 1953 a vlastní profesionální praxi zahálil v Miláně poté, co nějakou dobu...

Minimalistický konferenční stolek GIO

pro milovníky originálního designu


Bez pořádného stolku se neobejde žádný interiér, a to komerční i bytový. Můžete na něj odložit rozečtenou knihu, nedopitý šálek čaje nebo jakékoli další nezbytnosti, které potřebujete mít po ruce. Minimalistický konferenční stůl GIO z dílny designéra Gianfranca Frattini zapadne do všech moderních interiérů. Tento stolek vyzařuje vytříbenou eleganci, díky kterému zazáří v moderních komerčních i bytových interiérech. Jeho dřevěná konstrukce z jasanového dřeva v několika variantách moření skvěle kontrastuje s laminátovou stolovou deskou. Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás a my vám velmi rádi pomůže najít kousek, který zapadne do vašich prostor.


Nekonečné množství kombinací


Italská značka Tacchini na to šla chytře. Všechen její nábytek se dá mezi sebou hravě kombinovat a vy si tak můžete vytvořit sestavy přesně podle vašich představ. Na výběr máte velké množství modulárních sedaček, pohovek, křesel, židlí i stolečků, takže s nimi jednoduše vybavíte jak vaší domácnost, tak rozsáhlé komerční prostory. U mnoha kousků máte možnost použít vlastní látku či kůži, díky čemuž se nábytek plně přizpůsobí vašim prostorům. Konferenční stolek GIO tak bude skvěle vypadat v kombinaci s dalšími produkty z dílny Tacchini.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 800
Hloubka (délka) (mm) 800
Celková výška (mm) 360
Hmotnost produktu (kg) 17
Objem balení (m3) 0,30
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Katalog
Tacchini-Product-Gio.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE