Čalouněná židle FLOWER, dřevěná podnož

Cena za kus bez DPH
20 749 CZK
Cena za kus včetně DPH
25 106CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
25 106
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Velvy
Nabucco Plus
Yacht Regatta
Nabucco Plus
Yacht Regatta
Nabucco Plus
Yacht Regatta
Nabucco Plus
Noah
Moss
Nordic
Privilege
Clou
Polo
Savana
Soft
Látka klienta
prosím zvolte
Buk
Americký ořech
Výrobce:
TONON

Minimalistický nábytek TONON  Luxusní italský design V jednoduchosti je krása. Timto mottem se řídí i italská značka TONON , která vychází z minimalistického designu, jemuž navíc...

DESIGN:
Martin Ballendat
Martin Ballendat

Martin Ballendat je již 25 let mezinárodně úspěšným designérem. Narodil se v roce 1958 v Bochumi a vystudoval design na Folkwangschule v Essenu. Po třech letech práce pro společnost Sedus na...

Svěží čalouněná židle FLOWER, dřevěná podnož

Inspirována přírodou

V židli FLOWER je zřetelná inspirace květinami. Ergonomický design a mírně ohebná záda poskytují sedadlu maximální pohodlí při sezení. Polyuretanová skořepina ztělesňuje dokonalý komfort a svěží pocit, připomínající křehkou krásu květu. Skořepinu lze čalounit v nejrůznějších barvách z nabídky. "Stonek" této designové květiny představuje čtyřnohá dřevěná podnož. Židle FLOWER je ideální pro obytné i komerční prostory a její ikonický tvar se bude vyjímat v každém prostředí.

Jak vybrat jídelní židli


Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří mezi položky, do kterých je dobré investovat. Pokud totiž začnete den snídaní na nepohodlné židli, může vám to zkazit náladu hned po ránu. Proto vám dnes poradíme, jak vybrat jídelní židli, kterou budete milovat.


Kolekce FLOWER

Příroda byla pro lidstvo vždy největším zdrojem inspirace. Spontánní a harmonická estetika listů, stromů a květin vzbuzuje úžas. A když se vám ji podaří zachytit a ztvárnit, stává se uměním. Přesně tak se zrodila kolekce FLOWER, která je výtvorem uznávaného designéra Martina Ballendata. Tělo jednotlivých produktů připomíná okvětní lístky květin a vzdává hold přírodě. Je to půvabný, leč účinně strukturovaný tvar. Díky kvalitním materiálům jsou výrobky kolekce udržitelné a představují malý krok k uvědomělejší a ohleduplnější spotřebě.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 635
Hloubka (délka) (mm) 570
Celková výška (mm) 860
Výška sedáku (mm) 470
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 404
Hmotnost produktu (kg) 10
Materiál Polyuretanová pěna; dřevěná podnož
Žáruvzdornost Ano

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty