Dětská ortopedická matrace PETRA TROPICO

 
Výrobce:
TROPICO - logo

TROPICO - Největší výrobce českých matrací Společnost TROPICO je největším tuzemským výrobcem matrací a doplňků pro zdravé spaní. Firma, která v současné době působí na v ČR a na...

Dětská ortopedická matrace PETRA TROPICO

Klasická matrace z jednoho kusu pružné pěny (monobloku) s ortopedickým pětizónovým jádrem z vysoce prodyšné a odolné za studena tvářené pěny Flexifoam® XF. Chytré řešení 4Comfort poskytuje 4 různé pocity z ležení díky odlišné tuhosti ramenních zón a různé profilaci stran matrace a minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace.

Snímatelný potah z kvalitního a odolného mikrovlákna je dvojdílný pro snadnou manipulaci a lze jej prát a vyvářet při teplotě 95°C. Obsahuje klimatizační vrstvy z dutých vláken, které podporují správnou regulaci tělesné teploty a snižují pocení. Je dokonale hygienický a antibakteriální.

Matrace PETRA TROPICO je vhodná k uložení na pevných i polohovatelných lamelových roštech. Neobsahuje žádná lepidla ani jiné zdravotně závadné materiály, takže je ideální do dětských a studentských pokojů. Obzvláště vhodná je do patrových postelí, u nichž nelze použít vyšší matrace kvůli boční zábraně.

Výška: 13, 15 nebo 18 cm

Maximální nosnost: 110 kg

Prodloužená záruka 3 roky na jádro matrace

 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 800 - 1000
Hloubka (délka) (mm) 1900 - 2000
Celková výška (mm) 130; 150; 180
Objem balení (m3) 0,53
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 36

Katalog
2017-10-23_letak_ceska-klasika_cz_nahled.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE