Dětská ortopedická matrace ŠÁRKA TROPICO

 
Výrobce:
TROPICO - logo

TROPICO - Největší výrobce českých matrací Společnost TROPICO je největším tuzemským výrobcem matrací a doplňků pro zdravé spaní. Firma, která v současné době působí na v ČR a na...

Dětská ortopedická matrace ŠÁRKA TROPICO

Dětská matrace  se zónovým jádrem ze vzdušného latexu a pružné studené pěny respektující potřeby těla dětských a dospívajících uživatelů.

Chytré řešení 4COMFORT s rozdílnou tuhostí stran a s ramenní zónou s odlišnou tuhostí minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace. Měkčí strana z odolného latexu s obsahem přírodních surovin a vysokou objemovou hmotností je dokonale prodyšná a komfortní a má vynikající ortopedické vlastnosti. Tužší strana matrace ze studené pěny je maximálně pružná a vzdušná s vysokou odolností proti dětskému skákání.

Snímatelný potah z kvalitního a odolného mikrovlákna s prošíváním stabilizující tvar matrace je konstruován ze dvou částí pro usnadnění manipulace a obsahuje klimatizační vrstvy dutých vláken pozitivně ovlivňující regulaci tělesné teploty. Lze jej prát a vyvářet při teplotě 95°C, takže je dokonale hygienický a antibakteriální.

Ortopedická matrace ŠÁRKA TROPICO je určena k položení na pevný laťkový nebo lamelový rošt. Neobsahuje žádná lepidla ani žádné jiné zdravotně závadné materiály, takže je obzvláště vhodná do dětských a studentských pokojů.

Výška: 15 nebo 18 cm

Maximální nosnost: 125 kg

Možnost atypických rozměrů na vyžádání.

Prodloužená záruka 3 roky na jádro matrace.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 800 - 1000
Hloubka (délka) (mm) 1900 - 2000
Celková výška (mm) 150; 180
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 36

Katalog
2017-10-23_letak_ceska-klasika_cz_nahled.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE