Matrace pro miminka Vojta

 
Výrobce:
TROPICO - logo

TROPICO - Největší výrobce českých matrací Společnost TROPICO je největším tuzemským výrobcem matrací a doplňků pro zdravé spaní. Firma, která v současné době působí na v ČR a na...

Matrace pro miminka VOJTA

Dětská matrace s optimální tuhostí respektující požadavky dětského tělíčka. Je vyrobená z porézní studené pěny, která udržuje lůžko suché a svěží a pozitivně ovlivňuje správnou regulaci tělesné teploty. Matrace je bez profilace, což je nejvhodnější provedení pro miminka, neboť nijak netlačí a přirozeně kopírují kontury dětského těla.


Matrace pro miminka VOJTA je opatřena dvojitým snímatelným potahem s klimatizační termoregulační vrstvou dutého vlákna. Je dokonale hygienický a antibakteriální a lze jej prát a vyvářet při teplotě 95°C.

Dětská matrace pro miminka VOJTA je vhodná k uložení na pevnou desku i laťky s maximálním  rozestupem 4 cm. V případě použití monitoru dechu je nutné záležitost konzultovat s dodavatelem zařízení.

Výška: 7 cm

Maximální nosnost: 50 kg

Prodloužená záruka 3 roky na jádro matrace.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 600 - 800
Hloubka (délka) (mm) 1200 - 1600
Celková výška (mm) 70
Záruka (měsíce) 36

Katalog
2017-10-23_letak_ceska-klasika_cz_nahled.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE