Cena bez DPH
od 19 887 CZK
Cena včetně DPH
od 24 063CZK
Celková cena s DPH
24 063
 
Výrobce:
VILAGRASA - logo

VILAGRASA - Design & Enviroment VILAGRASA je od roku 1957 značkou pro designový nábytek a doplňky, které jsou odpovědné vůči životnímu prostředí, a patří španělské společnosti RESOL....

DESIGN:
Javier Cuñado
Javier Cuñado

Javier Cuñado (Bilbao 1956), ITEMdesignworks manager, studied Industrial Engineering in Bilbao and later graduated in Product Design at Ravensbourne College of Design in London. In 1988 founded...

Vyberte si části produktu
Celková výška (mm)500
Váha (kg)38
Lavice DISK
Lavice DISKCena od 24 063 CZK

Lavice DISK


Designová lavice, kterou lze sestavit podle vlastního vkusu a potřeb prostoru, pro který je určena. Efektní variabilní sedací nábytek sestavený z jednoduchých kruhovitých modulů s různými variantami výseče, které lze skládat dohromady a vytvářet tak zajímavé designové kompozice.

Multifunkční designová lavice DISK je originálním řešením pro veřejné, korporátní a vzdělávací prostory. 6 typů kruhových modulů s opěradly nebo bez lze navzájem propojovat a kombinovat a vytvářet tak originální sestavy a designové konfigurace přesně na míru danému prostoru.

Moderní a vysoce dekorativní lavice DISK je vyrobena z odolného skleněného vlákna a je k dispozici v šedém, červeném nebo bílém barevném provedení. Výběr z dalších barev je možný na vyžádání. Lze objednat i ohnivzdornou verzi.

DISK 01

Základní modul designové sestavy DISK ve tvaru kruhu bez výsečí a opěradla.

Rozměry: 135 x 50 cm

Celková výška (mm) 500
Hmotnost balení nebo produktu (kg) 39
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál sklolaminát, pryskyřice
Venkovní použití Ano
Průměr (mm) Ø 1350
Žáruvzdornost Ano
3D prvky
Lavice Disk Vilagrasa Alax.jpg
Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE