Designová plastová židle TIP TON

Cena za kus bez DPH
5 597 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 772CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 772
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
VITRA - logo

Vitra – Nesmrtelná legenda ze Švýcarska Příběh proslulé švýcarské společnosti VITRA se začal psát v roce 1950, kdy ji založili manželé Willi a Erika Fehlbaumovi jako rodinnou firmu. Jejich...

DESIGN:
Barber Osgerby
Barber Osgerby

Pod tímto jménem se skrývají britští designéři Edward Barber a Jay Osgerby. Ti založili v Londýně roku 1996 průmyslové designérské studio. Barber Osgerby mají multidisciplinární portfolio –...

Designová plastová židle TIP TON

Designová celoplastová židle s alternativní polohou s předním náklonem. Možnost takovéto změny polohy o několik stupňů dosud měly pouze kancelářské židle s mechanikou, které stejně tak jako židle TIP TON respektují ergonomii sezení. Toto revoluční řešení umožňuje narovnání pánve a páteře a zlepšení prokrvení břišních a zádových svalů.

Jako jeden z ikonických produktů tradičního švýcarského výrobce nábytku společnosti Vitra je dokonalým designovým doplňkem prakticky každého interiéru a dodá mu eleganci a lehkost s puncem originality a neotřelého stylu.

Originální a moderní židli Tip Ton navrhli pro značku Vitra designéři Barber&Osgerby.  Je vyrobena z jednoho kusu 100% recyklovatelného polypropylenu bez použití jakýchkoli mechanických komponentů, je stohovatelná po 4 kusech a je k dispozici v široké škále barev.

Šířka (mm) 509
Hloubka (délka) (mm) 555
Celková výška (mm) 786
Výška sedáku (mm) 462
Záruka (měsíce) 24
Katalog
00015CEF.pdf
Factsheet Tip Ton-EN.pdf
3D prvky
Tip_Ton_3D_3DS.ZIP
Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE