Designové křeslo REPOS

Cena za kus bez DPH
82 499 CZK
Cena za kus včetně DPH
99 824CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
99 824
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
VITRA - logo

Vitra – Nesmrtelná legenda ze Švýcarska Příběh proslulé švýcarské společnosti VITRA se začal psát v roce 1950, kdy ji založili manželé Willi a Erika Fehlbaumovi jako rodinnou firmu. Jejich...

DESIGN:
Antonio Citterio
Antonio Citterio

Antonio Cittero se narodil v italském městě Meda v roce 1950. Svůj vlastní ateliér otevřel v roce 1972, ale studium architektury na Polytechnické univerzitě v Miláně ukončil teprve v roce 1975....

Designové křeslo REPOS

Luxusní komfortní křeslo s tělem z polyuretanové pěny, plastovým rámem s integrovaným naklápěcím mechanismem a opěrkou hlavy naplněnou pravým peřím. Centrální podnož na hliníkové otočné noze se čtyřmi paprsky je provedena v leštěném nebo černě lakovaném hliníku. Velký výběr čalounění v látce i v pravé kůži.

Jako jeden ze špičkových ikonických produktů tradičního švýcarského výrobce nábytku společnosti Vitra je jedinečným designovým doplňkem vhodným do každého interiéru a dodá mu eleganci, luxus, originalitu a neotřelý styl.


Vznik vysoce komfortního křesla REPOS, které vyvinul ateliér Antonio Citterio pro společnost VITRA, přinesl do bytových i komerčních interiérů vyšší úroveň komfortu. Jeho velkorysý sedák, pohodlné područky a vysoký opěrák přinášejí pocit maximální pohodlí a příjemného soukromí. Integrovaný mechanismus ukrytý pod čalouněním umožňuje změnu vzpřímené pracovní polohy v nakloněnou polohu pro odpočinek a relaxaci, a také uzamčení opěráku v libovolné poloze. Odpor opěradla lze ručně nastavit v souladu s hmotností uživatele. To ještě zvyšuje komfort a pohodlí a také zajišťuje optimální podporu páteře.

Šířka (mm) 740
Hloubka (délka) (mm) 810
Celková výška (mm) 1095
Výška sedáku (mm) 410
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Katalog
FS Repos GrandRepos PetitRepos-EN.pdf
Grand Repos _ Repos IFU.pdf
en_Repos_Cosy_ecologyinformation.pdf
en_Repos_Leather_ecologyinformation.pdf
3D prvky
Repos_3D_3DS.ZIP
Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE