Kožené designové křeslo GRAND REPOS

Cena za kus bez DPH
116 443 CZK
Cena za kus včetně DPH
140 896CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
140 896
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
VITRA - logo

Vitra – Nesmrtelná legenda ze Švýcarska Příběh proslulé švýcarské společnosti VITRA se začal psát v roce 1950, kdy ji založili manželé Willi a Erika Fehlbaumovi jako rodinnou firmu. Jejich...

DESIGN:
Antonio Citterio
Antonio Citterio

Antonio Cittero se narodil v italském městě Meda v roce 1950. Svůj vlastní ateliér otevřel v roce 1972, ale studium architektury na Polytechnické univerzitě v Miláně ukončil teprve v roce 1975....

Kožené designové křeslo GRAND REPOS

Luxusní pohodlné křeslo s tělem z polyuretanové pěny, plastovým rámem a integrovaným naklápěcím mechanismem. Toto špičkové komfortní křeslo s centrální podnoží na hliníkové otočné noze se čtyřmi paprsky v provedení v leštěném nebo černě lakovaném hliníku je čalouněné kůží ve třech kategoriích s elegantním konstrastním štepováním.

Jako jeden ze špičkových ikonických produktů tradičního švýcarského výrobce nábytku společnosti Vitra je jedinečným designovým doplňkem vhodným do každého interiéru a dodá mu eleganci, luxus, originalitu a neotřelý styl.

Vznik vysoce komfortního křesla GRAND REPOS, které vyvinul ateliér Antonio Citterio pro ikonického výrobce nábytku VITRA, přinesl do bytových i komerčních interiérů vyšší úroveň komfortu. Jeho velkorysý sedák, pohodlné područky a vysoký opěrák přinášejí pocit maximální pohodlí a příjemného soukromí. Integrovaný mechanismus ukrytý pod čalouněním umožňuje změnu vzpřímené pracovní polohy v nakloněnou polohu pro odpočinek a relaxaci, a také uzamčení opěráku v libovolné poloze. Odpor opěradla lze ručně nastavit v souladu s hmotností uživatele. To ještě zvyšuje komfort a pohodlí a také zajišťuje optimální podporu páteře.

Luxusní komfortní křeslo GRAND REPOS je designovým výrobkem, který uspokojí i velmi náročné zákazníky. Lze ho objednat ve dvou výškových modifikacích a v široké škále barev a materiálů tak, aby vyhověl každému typu interiéru i jeho barevnému ladění.

Šířka (mm) 740
Hloubka (délka) (mm) 810
Celková výška (mm) 1095
Výška sedáku (mm) 410
Záruka (měsíce) 24
Katalog
FS Repos GrandRepos PetitRepos-EN.pdf
en_GrandRepos_Leather_ecologyinformation.pdf
3D prvky
Grand_repos_3D_3DS.ZIP
Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE