Plastová židle DAW

Cena za kus bez DPH
11 303 CZK
Cena za kus včetně DPH
13 677CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
13 677
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
VITRA - logo

Vitra – Nesmrtelná legenda ze Švýcarska Příběh proslulé švýcarské společnosti VITRA se začal psát v roce 1950, kdy ji založili manželé Willi a Erika Fehlbaumovi jako rodinnou firmu. Jejich...

DESIGN:
Charles & Ray Eames
Charles & Ray Eames

Američtí designéři, manželé, kteří významně přispěli k vývoji moderní architektury a nábytkového designu. Působili rovněž v oblasti průmyslového a grafického designu, filmu a užitného umění....

Plastová židle DAW

Designové plastové křeslo se skořepinou z barveného polypropylenu a se čtyřnohou podnoží z masivního mořeného javorového dřeva a konstrukcí z černě nebo bíle lakovaných kovových trubek. Lze objednat také celočalouněnou variantu nebo plastovou variantu s čalouněným sedákem.

Jako jeden z ikonických produktů tradičního švýcarského výrobce nábytku společnosti Vitra je dokonalým designovým doplňkem prakticky každého interiéru a bude se dokonale vyjímat v moderních jídelnách, kuchyních a obývacích pokojích, stejně tak jako v luxusních restauracích, útulných kavárnách a hotelech.

Ikonické křeslo, které její tvůrci Charles a Ray Eamesovi vyvinuli už v 50. letech 20. století a za více než 60 let své existence se stalo ikonou moderního amerického designu. Jeho klasický design kombinuje lehké elegantní tvary ekologicky tvarované plastové skořepiny se stabilní pevností masivní dřevěné podnože a právem se řadí k nestárnoucím ikonickým evergreenům průmyslového designu.

Šířka (mm) 630
Hloubka (délka) (mm) 590
Celková výška (mm) 850
Výška sedáku (mm) 430
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál polypropylen, kov
Katalog
VITRA_PLASTIC_ARMCHAIR.pdf
FB_EPC-EN.pdf
3D prvky
Plastová židle DAW Vitra Alax.zip
Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE