Židle DAR plastová

Cena za kus bez DPH
8 093 CZK
Cena za kus včetně DPH
9 793CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
9 793
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
VITRA - logo

Vitra – Nesmrtelná legenda ze Švýcarska Příběh proslulé švýcarské společnosti VITRA se začal psát v roce 1950, kdy ji založili manželé Willi a Erika Fehlbaumovi jako rodinnou firmu. Jejich...

DESIGN:
Charles & Ray Eames
Charles & Ray Eames

Američtí designéři, manželé, kteří významně přispěli k vývoji moderní architektury a nábytkového designu. Působili rovněž v oblasti průmyslového a grafického designu, filmu a užitného umění....

Židle DAR

Designová plastová židle z barveného polypropylenu se čtyřnohou podnoží z ocelových drátů. Provedení podnože v chromu nebo černém laku. Lze objednat také celočalouněnou variantu nebo plastovou variantu s čalouněným sedákem.

Jako jeden z ikonických produktů tradičního švýcarského výrobce nábytku společnosti Vitra je dokonalým designovým doplňkem prakticky každého interiéru a bude se dokonale vyjímat v moderních jídelnách, kuchyních a obývacích pokojích, stejně tak jako v luxusních restauracích, útulných kavárnách a hotelech.

Ikonická židle, kterou její tvůrci Charles a Ray Eamesovi vyvinuli už v 50. letech 20. století a za více než 60 let své existence se stala ikonou moderního amerického designu. Její klasický design kombinuje lehké elegantní tvary se stabilní pevností složité drátěné ocelové konstrukce podnože a právem se řadí k nestárnoucím ikonickým evergreenům průmyslového designu.

Šířka (mm) 630
Hloubka (délka) (mm) 605
Celková výška (mm) 805
Výška sedáku (mm) 430
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál polypropylen, kov
Katalog
VITRA_PLASTIC_ARMCHAIR.pdf
FB_EPC-EN.pdf
3D prvky
Eames_Plastic_Armchair_DAR_New_Height_3D.dwg.zip
Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE