Stolní lampa GATSBY Cylinder

Cena za kus bez DPH
4 868 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 890CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
5 890
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
White LED
RGBW LED (Battery)
RGBW LED DMX (Battery)
prosím zvolte
Výrobce:
VONDOM

Avantgardní španělský nábytek VONDOM Inovace, design a styl  Mladý, inovativní, dynamický a hlavně nepřehlédnutelný - to je nábytek od značky VONDOM. Značka o sobě hrdě hlásá...

DESIGN:
Estudihac
Estudihac

Společnost Estudihac , kterou založil Jose Manuel Ferrero , je studio průmyslového a interiérového designu. Po nominaci v soutěži Elle Deco International Designs Awards představoval rok 2009...

Stolní lampa GATSBY Cylinder

zútulní každé prostředí

Designová stolní lampa GATSBY o výšce 24,6 cm od španělského výrobce VONDOM ze 100% recyklovatelného polyethylenu byla navržena tak, aby vytvářela příjemnou atmosféru ve vnitřních i venkovních prostorech. Atraktivní design v transparentním provedení dodá vnitřním i venkovním prostorům hřejivou atmosféru. Lampa perfektně poslouží jako dekorace na stůl. Minimální objednatelné množství jsou 2 kusy. Tento model najdete v naší nabídce také v barevných provedeních.

Zorientujte se v několika typech osvětlení

Všechny dostupné varianty naleznete v konfigurátoru viz Provedení - svítící varianta. Vybírat můžete mezi klasickým bílým světlem (LED) a vícebarevnou variantou LED RGBW s ovladačem na změnu barev. Možnost přikoupit praktický ovladač najdete v doplňcích.

WHITE LED

Vnitřní jednoduchá světelná LED jednotka bílé barvy zahrnuje dálkové ovládání. Provedení plastu produktu je v odstínu ICE (transparentní). Tato LED (4500 K) varianta je odolná i vůči vlhkým venkovním podmínkám.

RGBW LED

Technologie s RGBW LED světelnou jednotkou a s ovladačem pro ovládání změny barev. Můžete vybírat mezi variantou s baterií nebo kabelem.

RGBW LED DMX

Tento typ osvětlení má věstavěnou RGBW LED technologii a ovladač pro přepínání barev. Pro bezdrátové připojení je potřeba DMX vysílač, který není součástí balení. Možnost přiobjednat jej najdete v doplňcích.

Hra světel a stínů

Kolekce GATSBY, kterou pro VONDOM navrhl Ramón Esteve, nese rysy mnoha uměleckých směrů. Osvětlení připomíná Art Deco - univerzální dekorativní styl, který se rozšířil především v Evropě a v USA ve 20. a 30. letech dvacátého století v průmyslu a řemesle. Modely GATSBY vychází z myšlenky vytvořit prostřednictvím hry světel netradiční atmosféru. K tomu slouží speciálně tvarovaný povrch a materiál, který umožňuje reprodukci tvarů.

Lampy GATSBY, které se neokoukají, můžeme kromě soukromých prostor doporučit do moderního hotelu, restaurací a barů včetně venkovních prostor. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 246
Průměr (mm) 90
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,3
Hmotnost produktu (kg) 10

Katalog
vondom_lighting.pdf
VONDOM_GREEN.pdf
VONDOM_DAILY.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty