Stolní lampa GATSBY Cylinder

Cena za kus bez DPH
4 576 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 537CZK
Celková cena s DPH (2 ks)
11 074
Dostupnost: Do měsíce
Minimální objednatelné množství: 2 ks
ks
 
prosím zvolte
White LED
RGBW LED (Battery)
RGBW LED DMX (Battery)
prosím zvolte
Výrobce:
VONDOM - logo

VONDOM - Avantgardní, inovativní nábytek ze Španělska Mladý, inovativní, dynamický a hlavně nepřehlédnutelný - to je nábytek od značky VONDOM. Značka o sobě hrdě hlásá ,,WE ARE...

DESIGN:
Estudihac
Estudihac

Estudihac Estudihac is led by Jose Manuel Ferrero who, after an intense work experience with Oscar Tusquets, created his own industrial and interior design studio. After the nomination in the Elle...

Stolní lampa GATSBY Cylinder

zútulní každé prostředí

Designová stolní lampa GATSBY o výšce 24,6 cm od španělského výrobce VONDOM ze 100% recyklovatelného polyethylenu byla navržena tak, aby vytvářela příjemnou atmosféru ve vnitřních i venkovních prostorech. Atraktivní design v transparentním provedení dodá vnitřním i venkovním prostorům hřejivou atmosféru. Lampa perfektně poslouží jako dekorace na stůl. Minimální objednatelné množství jsou 2 kusy. Tento model najdete v naší nabídce také v barevných provedeních.

Zorientujte se v několika typech osvětlení

Všechny dostupné varianty naleznete v konfigurátoru viz Provedení - svítící varianta. Vybírat můžete mezi klasickým bílým světlem (LED) a vícebarevnou variantou LED RGBW s ovladačem na změnu barev. Možnost přikoupit praktický ovladač najdete v doplňcích.

WHITE LED

Vnitřní jednoduchá světelná LED jednotka bílé barvy zahrnuje dálkové ovládání. Provedení plastu produktu je v odstínu ICE (transparentní). Tato LED (4500 K) varianta je odolná i vůči vlhkým venkovním podmínkám.

RGBW LED

Technologie s RGBW LED světelnou jednotkou a s ovladačem pro ovládání změny barev. Můžete vybírat mezi variantou s baterií nebo kabelem.

RGBW LED DMX

Tento typ osvětlení má věstavěnou RGBW LED technologii a ovladač pro přepínání barev. Pro bezdrátové připojení je potřeba DMX vysílač, který není součástí balení. Možnost přiobjednat jej najdete v doplňcích.

Hra světel a stínů

Kolekce GATSBY, kterou pro VONDOM navrhl Ramón Esteve, nese rysy mnoha uměleckých směrů. Osvětlení připomíná Art Deco - univerzální dekorativní styl, který se rozšířil především v Evropě a v USA ve 20. a 30. letech dvacátého století v průmyslu a řemesle. Modely GATSBY vychází z myšlenky vytvořit prostřednictvím hry světel netradiční atmosféru. K tomu slouží speciálně tvarovaný povrch a materiál, který umožňuje reprodukci tvarů.

Lampy GATSBY, které se neokoukají, můžeme kromě soukromých prostor doporučit do moderního hotelu, restauracía barů včetně venkovních prostor. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Celková výška (mm) 246
Hmotnost produktu (kg) 10
Objem balení (m3) 0,3
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Průměr (mm) 90

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE