Stůl MOMA MEDIUM se zabudovaným samozavlažovacím květináčem

Cena za kus bez DPH
18 334 CZK
Cena za kus včetně DPH
22 184CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
22 184
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
Základní barvy
Lakovaný plast
Self-watering (Základní plast)
Self-watering (Lakovaný plast)
Self-watering (Základní plast)
Self-watering (Lakovaný plast)
White LED
RGBW LED (Cable)
RGBW LED DMX (Cable)
RGBW LED (Battery)
RGBW LED DMX (Battery)
Výrobce:
VONDOM - logo

VONDOM - Avantgardní, inovativní nábytek ze Španělska Mladý, inovativní, dynamický, to je nábytek od VONDOM , který jen tak nepřehlédnete. Španělský výrobce spolupracuje s významnými...

DESIGN:
Javier Mariscal
Javier Mariscal

Španělský designér z Valencie se věnuje se svým studiem Estudio Mariscal zkoumání nových forem designu. Typická pro jeho tvorbu je vášeň pro inovace a touha dělat běžný život zajímavější,...

Futuristický stůl Moma

Stůl z kolekce Moma, je velmi originální kousek. Je vhodný do interiéru i exteriéru. Zabudované LED osvětlení dodává, zejména večer, velmi příjemnou atmosféru. Stůl je dostupný v několika barevných provedení od matného po lakovaný finiš a má zabudovaný samozavlažovací systém, který upozorní na zalití květiny. Pro celistvý vzhled doporučujeme kombinovat spolu s židlí Moma.

Kolekce MOMA

Kolekce Moma, od Španělského designéra Javiera Mariscala, je experiment který vznikl na základě myšlenky spojení květináče a venkovního stolu.Kombinuje jedinečný design s praktickou funkčností. Jde o hru s tvary a představivostí. Kolekce se skládá z květináčů, židlí a stolů se samozavlažovacími květináči. 

Mariscal se zaměřil na tři typy prostředírelaxační prostředí, která se skládá ze sedacího Poufu a nízkého konferenčního stolku. Konzumní prostředí, která se skládá z pohodlného křesla a stolu, kde si můžeme vychutnat vynikající oběd či večeři. A barové prostředí, které se skládá z barové židle a stolku, je perfektní pokud si chceme vychutnat šálek kávy či postát u skleničky vína.

Kolekce je vhodná do exteriéru i interiéru a má zabudované LED osvětlení, které je charakteristické pro značku Vondom. Materiál je 100% recyklovatelný polyethylen, který usnadňuje údržbu nábytku. Položky z kolekce jsou vhodné jako vybavení luxusních hotelů, restaurací či soukromých prostorů.

Celková výška (mm) 720
Hmotnost produktu (kg) 22
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,78
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 1000x900
Materiál plast polyethylen
Katalog
45100-MOMA-MEDIUM.pdf
3D prvky
45100-MOMA-MEDIUM.dwg
45100-MOMA-MEDIUM.3ds

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE