Židle DELTA - modrá

Cena za kus bez DPH
2 185 CZK
Cena za kus včetně DPH
2 644CZK
Celková cena s DPH (4 ks)
10 575
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 4 ks
ks
 
Výrobce:
VONDOM - logo

Avantgardní španělský nábytek VONDOM Inovace, design a styl  Mladý, inovativní, dynamický a hlavně nepřehlédnutelný - to je nábytek od značky VONDOM. Značka o sobě hrdě hlásá...

DESIGN:
Jorge Pensi
Jorge Pensi

Jorge Pensi se narodil se v Buenos Aires v roce 1946, kde studoval architekturu. V roce 1975 opustil Argentinu a snil o nových obzorech a výzvách. Po překročení oceánu se usadil v Barceloně a...

Modrá nadčasová židle DELTA
Pro soukromé i komerční prostory

Rafinovaná modrá židle z nadčasové kolekce DELTA má za úkol zahýbat našimi emocemi. Architekt Jorge Pensi nevytvořil pouze umělecké dílo, ale zároveň velmi funkční nábytek. Židle jsou stohovatelné, a tak šetří našim místem. Zároveň jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který odolá  každému záchvěvu počasí. Na výběr je více barevných variant a matné či lakované provedení. Pro celistvý vzhled doporučujeme kombinovat se stolkem Delta.

Kolekce DELTA


Kolekce DELTA od španělského architekta Jorgeho Pensiho je navržena tak, aby perfektně zapadla do moderního exteriéru či interiéru. Díky přidanému hliníku se pyšní velice odolným materiálem, který odolá každému záchvěvu počasí. U DELTA židlí bylo Pensiho záměrem vytvořit nadčasový produkt, který nepřetržitě hledá balanc mezi realismem a surrealismem - hmotou a antihmotou, abstrakcí a emocemi. Cílem celé kolekce bylo také maximalizovat emoce za použití minimálních prostředků a zpochybnit společný úsudek něčím novým. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 4
Šířka (mm) 590
Hloubka (délka) (mm) 500
Celková výška (mm) 800
Výška sedáku (mm) 460
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,4
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 7
Materiál plast polypropylen

Katalog
66026_DELTA_SILLA.pdf
VONDOM_GREEN.pdf
VONDOM_DAILY.pdf
3D prvky
66026_DELTA_SILLA.dwg
66026_DELTA_SILLA.3ds

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE