30 let italské rodinné tradice Twils: Podlehněte ručně vyráběnému čalouněnému nábytku

20. 2. 2023
Interiér

Toužíte se konečně vyspat do růžova? Čalouněná postel je zárukou bezkonkurenčního komfortu i nadčasové elegance. V ložnici ji snadno sladíte i s dalšími sedacími prvky, jako jsou křesla nebo sedačky. Rodinná italská značka Twils vyrábí čalouněný nábytek v oblasti Benátek již od roku 1982. Tradiční ruční výroba v kombinaci s moderními technologiemi jsou trvalou zárukou stylu a kvality, které si oblíbili zákazníci po celém světě.

Je to lehátko nebo vznešený trůn? Rozkládací křeslo POLET se sklopným mechanismem se právem řadí k nadčasovým bestsellerům značky! Ikonické a univerzální je i robustní křeslo BIGGIE po stranách sedáku obložené polštáři, které zapadne do obýváku, stejně jako do kanceláře. Doporučujeme se rozmazlit dokoupitelnou podnožkou nebo jedinečným potahem z vámi dodané látky! K vytvoření romantického křesla RICA inspirovala Beatriz Sempere svěží poupata v rozpuku. Vizuální efekt ještě podtrhuje kombinace odlišných materiálů použitých z vnějšku a vnitřku bohatě tvarovaného opěráku. Díky křehce elegantní podnoži model působí, jako by se doslova vznášel v prostoru.

Postel BIGGIE ze stejnojmenné kolekce, která nabízí i křeslo, je moderním kouskem oblých linií. Řada se vyznačuje typickou podnoží, která v případě postele nabývá až ližinový charakter, a proto působí velmi neotřelým dojmem. Pokud se raději držíte více při zemi, doporučujeme model EKEKO PLUS v univerzálně sofistikovaném a praktickém designu s úložným prostorem. Vybrat si ji můžete ve dvou velikostech. Designová postel CALVIN vás díky ladně zakřivenému čelu uchlácholí v pocitu bezpečí a pohody. Jeho tvar zároveň usměrňuje světlo, čímž se ještě násobí vizuální elegance tohoto kousku. U modelu CALVIN lze na přání změnit standardně dodávaný typ podnože.

Minimalistická sedačka HAROLD zaujme příznivce čistých geometrických linií. Její formální strohost však není v rozporu s vytouženým pohodlím! Podnož si můžete zvolit v chromovaném nebo černě lakovaném provedení. Modulární sedačka T-PAD vám umožňuje různé možnosti konfigurace dle účelu a dispozic vašeho prostoru. Variantami jsou kompozice s integrovaným stolkem, lenoškou nebo křeslem. Retro sedačka ASCOT vás přenese mezi britskou smetánku 50. a 60. let minulého století. Kromě čalounění polštářů ji můžete personalizovat i výběrem leštěné podnože v čtyřnohém nebo ližinovém provedení. Aristokratický design pohovky dotvářejí vykrojené područky.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení