Česká společnost ALAX

je na českém trhu již čtvrt století etablovaná výrobní a obchodní firma, která se zabývá komplexním poskytováním služeb při tvorbě a realizaci interiérových řešení komerčních a bytových projektů.

Firma ALAX je česká rodinná společnost holdingového typu, která byla založena v roce 1992 a v současnosti zaměstnává kolem 50 vlastních a externích pracovníků.

ALAX dnes nabízí řešení takřka všech typů interiérů. Historicky déle se firma věnuje „profesionálním interiérům“, tedy kancelářským, zdravotnickým, hotelovým a restauračním,  pečovatelským a školským interiérům včetně vybavování knihoven. S postupem let se ALAX zaměřil i na návrhy a dodávky bytových interiérů, dětského nábytku, nábytku do  obývacích pokojů, ložnic a předsíní, a také designového sedacího nábytku.

ALAX není jen virtuální obchod, ale své výrobky a služby prezentuje ve svém interiérovém studiu a kamenné prodejně designového nábytku v Praze 8, Karlíně. 

Od roku 2001 je společnost ALAX držitelem certifikátu jakosti dle norem EN ISO 9001:2000 a nábytkovým systémům ALAX byla v roce 2004 udělena ochranná známka Ekologicky šetrný výrobek.

Společnost ALAX Vám prezentuje vedle vlastních řad typového nábytku i nejnovější kolekce moderního italského, španělského, německého a skandinávského nábytku a designových doplňků. Orientujeme se na nadčasový design špičkových designérů a kvalitní komplexní servis pro naše zákazníky.


Design nábytku je definován originálním řešením vycházejícím z daného prostoru a přání klienta.

 

CO NABÍZÍME…

BYTOVÉ INTERIÉRY/

Vyrábíme a dodáváme kvalitní, moderní a designový nábytek pro ložnice, obývací pokoje, předsíně, dětské a studentské pokoje včetně doplňků, jako jsou koberce, textilie a osvětlení. Pokud si nevyberete ze standardních výrobků, rádi Vám nábytek vyrobíme atypicky dle Vašeho nebo společného projektu. Nabízíme Vám služby našeho studia dětského designového nábytku s velkým showroomem.

Naše nabídka židlí od předních světových designérů patří mezi největší na trhu. Předvedeme Vám plastové, dřevěné, čalouněné i kovové židle pro interiér i venkovní použití do Vašich bytových i komerčních projektů. Nabízené sedací soupravy, křesla a designová sofa splní očekávání i nejnáročnějšího klienta.

PROFESIONÁLNÍ INTERIÉRY/

Společnost ALAX disponuje projekčním a designérským studiem a vyrábíme vlastní autorské řady kancelářského, zdravotnického, školního a knihovnického nábytku různých cenových kategorií. Dodáváme standardní i luxusní kancelářský nábytek, paravány, sedací nábytek, židle a křesla, kovový nábytek a regály. Nábytkové řady ALAXTEKNO, ALAXELEMENT, ALAXPLUS i luxusní designový nábytek UFFIX, ICF, FREZZA a další splní nároky každého zákazníka, firmy i úřadu. ALAX je specialista na zdravotnické, nemocniční a pečovatelské interiéry. Zdravotnický nábytek ALAXDOKTOR, lékařské židle a křesla, naše lehátka, polohovatelná lůžka, kartotéky i doplňkový mobiliář jsou vhodné pro komplexní vybavení interiérů nemocnice, lékárny, laboratoře či ordinace praktika. Dále vybavujeme pečovatelská zařízení, domovy pro seniory, LDN i ÚSP. Školní a knihovnický nábytek, knihovnické regály najdete v desítkách knihoven a školních budovách po celé ČR. Design a vlastní výroba nás řadí k lídrům v oboru. Hotely, penziony, restaurace a bary jsou naší silnou stránkou. Navrhneme a vyrobíme atypické řešení na míru. Nabízíme stovky kvalitních designových i klasických židlí ze dřeva, plastu i kovu, barovek, křesel, sedaček od renomovaných výrobců a návrhářů nejen do interiéru ale vhodných i pro venkovní použití.

SLUŽBY INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA/

Kompletní služba interiérového designéra v sobě zahrnuje barevné, materiálové a kompoziční řešení interiéru. Při naší spolupráci postupujeme s ohledem na přání, potřeby a rozpočet klientů. Cesta spolupráce se odvíjí od konzultací, jejichž výstupem jsou návrhy, designové studie a 3D vizualizace a na samém konci celého procesu je vlastní realizace interiéru.

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ/

  • Kromě vlastního vývoje, výroby a dodávek od smluvních partnerů úzce spolupracujeme s dalšími výrobci sedacího nábytku, výrobci a dodavateli podlahových krytin, žaluzií a závěsů, interiérových doplňků a zdravotnické techniky a vedle nábytku a židlí dodáváme:
  • tabule bílé magnetické, zelené školní tabule pevné i se zvedacím mechanismem, pojízdné tabule, nástěnky a vitríny, dělící příčky a paravány
  • elektrospotřebiče - televizory, AUDIO sestavy, projekční techniku, kuchyňské spotřebiče včetně jejich vestaveb aj.
  • zdravotnická lůžka a postele (od jednoduchých postelí pro kojence či seniory až po elektricky ovládaná lůžka pro jednotky intenzivní péče), hygienické doplňky - dávkovače toaletních potřeb, zásobníky na ručníky či toaletní papír, odpadkové koše a popelníky, sušičky rukou, doplňky pro koupelny, zrcadla (i sklopné pro handicapované), zdravotnická vyšetřovací lehátka, rehabilitační lůžka, vybavení pro hydromasáže - vany, zvedáky aj.
  • pojízdné vozíky, manipulační technika a úklidová technika, atypická výroba nerezových pracovních ploch, dřezů, vaniček pro kojence, výrobky z nerezu - regály, pracovní stoly aj.,
  • podlahové krytiny (koberce různých typů, PVC, MARMOLEUM aj.), záclony a závěsy, vertikální i horizontální žaluzie
  • osvětlení - osvětlení pracovních stolů, bodové osvětlení, zářivková tělesa aj.
     

ALAX – GARANTUJEME KVALITU, KOMPLEXNOST A VSTŘÍCNÝ PŘÍSTUP

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE