Adriani e Rossi: Italská značka, která plní sny svých zákazníků

28. 9. 2021
Interiér

Už od začátku 90. let si společnost Adriani e Rossi buduje své místo ve světě interiérového designu. Italský vkus v klasickém i moderním stylu zdobí nespočet komerčních i domácích interiérů ve všech koutech naší planety. Filozofie firmy se řídí mottem „Svěží myšlenky a výrobky s dlouhou životností“ a díky širokému portfoliu produktů, lokální výrobě, pokročilým technologiím a těch nejlepších materiálům je schopna tomuto heslu dostát za každých okolností.

Neskutečně široký záběr výroby je patrný hned, jak oko zvědavého zákazníka zabrousí do katalogů osvětlení, dekorací, obrazů, koberců a dalších stylových doplňků. Adriani e Rossi jako jedna z mála firem ladí své produkty do takzvaného “Total looku”. To znamená, že každý produkt je vždy sladěn do jednotného nadčasového stylu podtrhující filozofii společnosti. Pojďme se podívat jednotlivým kategoriím na zoubek. 

Podlaha bez koberce je jako tělo bez duše


Textil je nejen zútulňovacím, ale i praktickým doplňkem do každého prostoru. A takový koberec dokáže s místností udělat divy. Zahřeje vaše bosá chodidla a vytváří celkový dojem. Adriani e Rossi má v záloze několik měkkých krasavců v různých velikostech, s rozdílnou výškou vlasu a také v rozličných stylech. Klasický orientální, abstraktně vzorovaný, květovaný nebo minimalisticky jednobarevný? Všechny dodají bydlení osobitou tvář. 

Budiž světlo


Jednou z nejnápadnějších kategorií celé nabídky značky je osvětlení. Ikonická svítidla Cherry jste už možná viděli na stránkách časopisů o luxusním bydlení. Mají k sobě i parťáka v podobě skulptury ve stejném designu. I lampy ve tvaru balónků si zaslouží zmínku, osvítí totiž každý prostor a potěší vaše oči. Pokud patříte spíše mezi milovníky jednoduchosti a elegance, nezoufejte. V rozsáhlém portfoliu si vyberete i vy. Závěsné, nástěnné, stojací i stolní lampy rozmanitých barev i tvarů pomohou dokreslit atmosféru, ať už bydlíte v klasickém, industriálním nebo třeba skandinávském stylu. 

Oáza zeleně a romantická kvítka


Šaty dělají člověka a květináč či váza zase květinu. Čerstvý pugét nebo pokojovky zlepší každý den a do interiéru vnesou harmonii. Křehkým kvítkům to bude slušet ve skleněné i keramické váze. Některé kousky jsou dokonce tak zdobné, že budou dekorací i samy o sobě. Nic neosvěží pokoj tak, jako monstera v moderním květináči. Když už nemáte místo na policích nebo zemi, můžete zkusit svou zelenou džungli rozšířit i na stěny - nástěnné květináče jsou praktické i šik. Adrianni e Rossi má v záloze i řešení pro toho, kdo neholduje živým rostlinám. Umělé hortenzie nebo růže vypadají jako skutečné a radost budou dělat napořád. 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení