Novinky v designu

GANDIA BLASCO představuje nové produkty pro venkovní využití

11. 3. 2022
Novinky v designu

Rok 2022 je rokem změn, které znamenají nový posun směrem k designu a inovacím v oblasti venkovního nábytku. Venkovní prostory se staly útočišti, která nabízejí klid, pohodlí a ústraní v nejrůznějších situacích. Podívejte se s námi na to nejlepší v oboru v podání novinek značky GANDIA BLASCO.

Nové produkty řady ONSEN, které vytvořili Francesco Meda a David Quincoces, zahrnují prvky nerezové oceli, kde tvrdost oceli koexistuje s hřejivostí kůží a látek v přírodních odstínech. Sochařský design nábytku šetří všemi zbytečnými ornamenty a vede dialog s nahotou estetického prostoru. Produkty řady ONSEN, do které patří pohovky, křesla a stolky, jsou prezentovány v domě umělce Xaviera Corberóa v barcelonské čtvrti Esplugues de Llobregat, který je charakteristický atraktivní architektonickou skulpturou z cementu a chodbami a galeriemi, které připomínají Duchampovo dílo a Dalího surrealismus. 

Designér Luca Nichetto rozšířil svou kolekci ONDE a při vývoji se zaměřil na to, aby byla co nejuniverzálnější a nejmodulárnější. Jedinečný návrh, který stírá hranice mezi exteriérem a interiérem, je rozšířen o jídelní stůl, jídelní křeslo a puf. Nové produkty jsou navrženy stejným jazykem kolekce a zkoumají různé kombinace pro různé využití. ONDE mísí severskou funkčnost s kvalitou italského designu a představuje odhodlání vytvářet moderní prostředí i v pracovních prostorách, která se přizpůsobují novým trendům, profesním potřebám a zvyklostem. Novinky řady ONDE byly spolu s kolekcí ONSEN vystaveny v domě Xaviera Corberóa.

Další z novinek roku 2022 je GB MODULAR. Jedná se o novou řadu nábytku, kterou charakterizují vlastnosti jako modularita a minimalismus. Prostřednictvím jednoduchého, ale účinného designu dodali designéři tvar třem stolům a třem lavicím založených na hliníkových profilech. GB MODULAR představuje zdokonalení konstrukčního systému navrženého před více než 20 lety pro první kolekci venkovního nábytku, která zajistila společnosti mezinárodní identitu. Kolekce se vyznačuje unikátním systémem hliníkových profilů a stíráním hranic mezi vnitřními a venkovními prostory, což umožňuje přizpůsobit návrhy různým místům a vyhovět různým potřebám.

DNA: Na vlně elegance


Dalšího rozšíření se dočkala také řada DNA od kreativního ředitele společnosti. Kolekce inspirovaná hrou světel a stínů, kterou najdete v tradičních středomořských okenicích, zahrnuje pět nových kousků v provedení z hliníků s dřevěným efektem. Ať už zvolíte jídelní stůl se skleněnou deskou, servírovací vozík, venkovní postel Twin Chill či designovou pohovku Al Fresco, vždy si vytvoříte na vaší terase či zahradě stylový kout, ve kterém se budete cítit jako na dovolené ve Středomoří. 

V ikonické kolekci SOLANAS bylo představeno celkem 7 nových prvků. Daniel Germani rozšířil své netradiční návrhy s ladnými křivkami například o pohovky, dělící stěnu a stoly na jedné noze ve vysokém a nízkém provedení, jež kombinují odolnost a krásu přírodního kamene s profily z tepelně lakovaného hliníku.


Kolekce je poctou pláži Solanas v Uruguayi a jednotlivé kousky tak vzbuzují uvolněnou atmosféru, zabalenou do středomořského vánku. Novinky SOLANAS zhmotňují Germaniho vizi o designu a jeho mimořádné estetické cítění. 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení