Masiero: Vítejte u specialisty na luxusní světla

19. 10. 2021
Interiér

Tento příběh plný italské vášně, lásky ke světlu, elegantních tvarů a úcty k tradičnímu řemeslu pomalu ale jistě dobývá svět. Pokud máte slabost pro estetiku a opulentní benátské umění, pravděpodobně si velmi brzy podmaní i vaše srdce. Značka MASIERO už 40 let pozvedává roušku tmy a dovoluje nám spatřit krásu ve všech jejích podobách.

Výrobní proces striktně orámovaný hranicemi Itálie, práce se surovinami prvotřídní kvality spolu s technickým a řemeslným know-how předávaným po generace, to jsou základní esence úspěchu, který na sebe nenechal dlouho čekat. Každý unikátní produkt prochází náročným cyklem v dílně Masiero, od zpracování surového materiálu po expertní dokončovací práce v rukách zkušených umělců. Hotový výrobek se poté podrobně testuje, aby dostál náročným mezinárodním kritériím, které osvětlení musí splňovat. Teprve poté je připraven k pečlivému balení a odeslání zákazníkovi.

Kolekce HORO: Inspirace bohem slunce


Slunce patří k nejstarším elementům ve vesmíru. Jako náš primární zdroj světla se stalo designéru Pierru Gonalonsemu inspirací pro jednu z nejoblíbenějších kolekcí Masiero s názvem HORO. Zahrnuje v sobě široké portfolio nástěnných, závěsných, stojacích i stolních lamp kombinujících kovové struktury, výrazná kruhová skleněná stínidla a LED žárovky. Jakoby je stvořil sám egyptský bůh světla Horus, kolekce HORO vnese božské světlo i do vašeho interiéru. U nás jasně vítězí stojací lampa HORO STL.

Kolekce ISBEL: Genius Loci


Této luxusní kolekci dominují především impozantní lustry čerpající to nejlepší z tradičního benátského sklářství. Klasický vzhled, bytelné kovové tělo, zdobnost a ornamentálnost skleněných detailů zde mají jediný účel – ohromit pozorovatele! Stínidla jsou pokryta luxusním saténem. Pokud milujete atmosféru dávných časů, je kolekce ISBEL jasnou volbou pro vás. Doporučujeme například závěsné svítidlo ISBEL 10, které se bude skvěle vyjímat v obývacím pokoji, vstupní hale, ale i v ložnici.

Kolekce SOUND: Pod magickým okem


Trochu retro, trochu moderní, ale v každém ohledu luxusní. Kolekce SOUND představuje kružnice na tisíc způsobů. K jejich prezentaci využívá kov v zářivých zlatých nebo mosazných povrchových úpravách. V páru se sklem působí většina modelů doslova jako magické oko shlížející shůry. Pro dokonalý efekt navíc nabízejí i stmívatelnou variantu LED. Reprezentativní řešení, které rozhodně zaujme ve společenských prostorách s náročnými návštěvníky. Jak se vám líbí třeba závěsné svítidlo SOUND OR3?

Kolekce OLÁ: Vodopád krystalů


Milujete všechno, co se třpytí? Vyberte si světla z jedinečné kolekce OLÁ! Každý den na vás budou z kovového rámu pršet skleněné krystaly v pestrých barevných odstínech dle vašeho výběru. Dáte přednost sladkému vzhledu připomínající bonbóny nebo vše sladíte v přírodních tónech zlata a jantaru? Úspěch zaručeně sklidíte v obou případech, zejména u dámského osazenstva. I v kolekci OLÁ si můžete vybrat stmívatelnou LED variantu žárovky. Skvělý poměr cena/výkon nabízí například závěsné svítidlo OLÁ S2.

Kolekce PAPILIO: Ve jménu minimalismu


Připadají vám všechny výše uvedené kolekce příliš okázalé? Masiero myslí i na vás! Kolekce PAPILIO svou syrovostí a nekomplikovaným vzhledem zaujme všechny příznivce minimalismu. Nejvýraznějším prvkem je zde velká kulovitá žárovka z mléčného skla, jejíž světlo filtrují perforovaná kovová stínidla. Produkty PAPILIO mají jasný potenciál oslovit jak mladší generace, tak i zkušenější příznivce designu, kteří touží po zajímavé alternativě. Pořiďte si třeba roztomilou stolní lampu PAPILIO TL1 v pěti atraktivních barevných variantách!

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení