Modulární systémy, které přepíšou pravidla interiérového designu. Vítejte ve světě Novamobili.

7. 9. 2021
Interiér

Flexibilita, modularita, funkčnost a široké uplatnění. To jsou jen některé z atributů, kterými se pyšní italská značka Novamobili. Jejich nábytek i inovativní řešení na míru nás v Alaxu okouzlily natolik, že jsme tuto společnost ihned přidali do našeho portfolia.

Obývací pokoj snů


V obývacím pokoji trávíte velkou část dne, ať už zde večer po práci koukáte na televizi nebo si na pohovce s přáteli vychutnáváte sklenku vína. Je tedy důležité, abyste se v tomto pokoji cítili pohodlně. A přesně na to společnost Novamobili myslela při vytváření kolekcí pohovek a křesel. Aby uspokojila co nejvíce potencionálních zákazníků, nabízí kromě široké škály látkového či koženého čalounění také možnost využití vámi dodané látky. Díky tomu můžete jejich nábytek jednoduše sladit s ostatními kousky ve vašem interiéru.

Vyspěte se do růžova


Zvýšená hladina stresu, problémy se soustředěním či neustálý pocit hladu, který vede k přibírání na váze. To jsou jen některé negativní dopady nedostatku spánku. Abyste se s těmito problémy nemuseli potýkat, je důležité vybrat kvalitní a pohodlnou postel, ze které vás nebudou bolet záda. Postele Novamobili přesně toto splňují. Pyšní se nejen kvalitním roštem a matrací, ale také designovým provedením. S výběrem té pravé vám ochotně poradí naši specialisté, neváhejte je proto kontaktovat.

O Novamobili


Novamobili je součástí společnosti Battistella, jejíž kořeny sahají až do roku 1953. V současnosti vyniká ve světě nábytku svými modulárními systémy, které nabízejí neskutečnou flexibilitu a funkčnost.  Společnost se skládá z týmu designérů a inženýrů, kteří ve spolupráci s předními jmény architektury, přichází neustále s novými inovativními řešeními nábytku na míru. Přestože je mnoho kusů nábytku vyráběno pomocí nejnovějších technologií, malování a montáž stále provádějí ručně řemeslníci, kteří pečlivě dohlíží na všechny fáze výrobního procesu.

Udržitelnost


Firmě Novamobili záleží na životním prostředí, a proto pečlivě vybírá materiály, které nezatěžují přírodu, a neustále se snaží snižovat dopad jejích produktů a výrobních procesů na životní prostředí. Nábytek Novamobili se může pochlubit mezinárodní certifikací Eco Panel pro využívání 100% recyklovaného dřeva a Carb2 (California Air Resources Board).  Navíc všechny suroviny, které jsou při výrobě používány, pochází z udržitelných zdrojů.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení