Novinky v designu

Nalaďte se na rytmy Afriky s novinkami od italské značky SLIDE

12. 7. 2022
Novinky v designu

Na největším mezinárodním veletrhu interiérového designu Salone del Mobile 2022 v Miláně představila společnost SLIDE kolekci plnou hravosti a barev. Je výsledkem první spolupráce s designérem jménem Marcantonio Raimondi Malerba a do vašich domovů nebo podniků přinesou ikonické tvary i motivy odkazující na tradici a divočinu černého kontinentu.

Ačkoliv jsou linie pouze naznačeny, je naprosto očividné, že autor kolekce KROKO tvůrčí jiskru načerpal u krokodýla, jednoho z nejzobrazovanějších exotických plazů. Mimo to také odkazuje na moderní umění spojující průmyslový design s konkrétními tvary a nese v sobě prvky minimalismu i maximalismu zároveň. Záleží pak už jen na vás, v jakém kontextu tato sedátka použijete. Lavice i stolička oživí obývák i terasu a díky dostupné paletě barev a povrchových úprav je snadno sladíte se zbytkem vybavení. Pokud hledáte opravdovou originalitu, která je navíc díky použití již zmíněného bioplastu podtržená udržitelností, KROKO bude tou pravou volbou. 

Motiv totemu, kmenového symbolu afrických kmenů, pomohl vdechnou duši celé kolekci THREEBÙ. Obličeje po stranách jednotlivých kousků mají evokovat setkávání v čase i prostoru. Marcantonio oživil tento neotřelý design trochou ironie, aniž by ho ochudil o zavedený popový rukopis značky SLIDE. Konferenční stolek, květináč i nádoba na láhve jsou dostupné jak v matných a lesklých lacích celé palety zářivých i neutrálních barev, tak v LED svítící variantě. Lampa pomůže dokreslit celkovou útulnou atmosféru a lze doplnit žárovkami s teplým i studeným světlem. Jednotlivé produkty se mezi sebou perfektně doplňují a společně osvěží prostor estetikou spojující klasiku i trend. 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení