Nechte své rostliny zapustit kořeny ve stylových venkovních květináčích

2. 5. 2024
Interiér

Na světě neexistuje místo, kterému by neslušela zeleň v podobě bujných keřů, svéhlavých sukulentů, voňavých bylinek nebo barevných květů. S přicházejícím jarem se dostavuje i touha po zútulnění terasy, balkonu nebo zahrady. A bez designových a hlavně odolných květináčů vhodných do exteriéru by to šlo jen velmi těžko. Propadněte s námi kouzlu nepřeberné nabídky od těch nejzajímavějších značek!

Venkovní květináče musí splňovat spoustu vlastností. Odolnost vůči nepřízni rozmarného počasí je samozřejmostí. A nabídka současného trhu rozhodně nekončí u terakotové klasiky. Mezi oblíbence patří například moderní plast, který je šetrný k přírodě, cenově dostupný, velice snadno čistitelný a hlavně lehký. Navíc disponuje vysokou variabilitou tvarů a barev. Naše partnerské značky dokonce často plastové květináče obohacují o svítící verze, které efektně dekorují i když zajde slunce. Jejich provedení je většinou transparentní a zvolit lze bílé LED světlo či LED RGBW s ovladačem pro změnu barev.

Mezi nejžádanější kolekce patří ADAN navržený architektkou jménem Teresa Sapey. Osobitý obličej ozdobí terasu hotelu i soukromou zahradu. Nepřebernou paletu barevných laků sladíte s neutrálním i pestrým vybavením. Svítící verze se postará o skvělou atmosféru na večírku a ta samozavlažovací zase ušetří práci s každodenní péčí o rostliny. I geometrické linie květináčů FAZ od Ramóna Esteveho vnesou hravost do každého prostoru. Lze z nich vytvořit ostrůvky zeleně pomohou opticky rozdělit plochu a perfektně vypadají i jako solitéry. Řadu MARQUIS, která obsahuje samostojné i závěsné modely, charakterizuje tvar inspirovaný výbrusem diamantu.

Designér Jordi Vilardell zvolil ocel s protikorozní úpravou, nemusíte se tedy bát žádných rozmarů počasí. Z nerezu je vyrobena i venkovní řada URBAN. Tři barevná provedení a tvarová rozmanitost vás okouzlí. Do třetice všeho odolného je k mání i CITY PLUS dostupná v černé nebo cortenové oceli. Už není třeba dělat kompromisy mezi estetikou a funkčností! Připravte se na zahradničení včas. S Alaxem proberete k životu i ten nejmenší balkon. Nepřebernou nabídku venkovních květináčů všech možných barev, materiálů i velikostí najdete na našem e-shopu. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo rovnou navštívit náš pražský showroom.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení