Urbantime: I veřejná prostranství si zaslouží kvalitu a design

15. 5. 2023
Interiér

Siluety nábytku Urbantime nepodléhají pomíjivým módním trendům, nenápadně podtrhují kouzlo různých typů prostředí a slibují odolnost a trvanlivost i za nejextrémnějšího počasí. Sofistikovaný design z rukou a hlav odborníků si zajisté zamilujete i vy. Pojďme si značku představit a prozkoumat jejich kolekce plné variability.

Jednoduchý moderní design doprovázený kvalitou a snadnou údržbou zapadne do jakéhokoli prostředí. Jednotlivé kousky se snadno kombinují a díky různým povrchovým úpravám mohou jít ve šlépějích různě laděných prostor. Nerezová ocel, cortenový povrch nebo několik nabízených barev laku splní široké spektrum požadavků. Praktické lavice se stanou společníkem při návštěvě muzea nebo při čekání na vlak, lehátko nebo křesla ozdobí terasu hotelu, stůl a židle umožní pohodový piknik v odpočinkové zóně a odpadkové koše vždy udrží okolí čisté. Každé městské zákoutí přece touží po lehkosti a stabilitě nápaditého a komfortního nábytku!

CORTINA: Posezení plné barev

Nábytek v barvách olympijských kruhů, to je hravá kolekce CORTINA. Designéři provedením vzdávají poctu 25. zimním olympijským hrám, které by se měly konat v Miláně. Konstrukce lavičky je vyrobena z galvanizované oceli, odolá tedy vlhkosti i slunečnímu záření. Stohovatelnost zase usnadní skladování v době nepoužívání. Dostupné barevné i velikostní varianty lze mezi sebou libovolně sdružovat a vytvořit tak jedinečné posezení. Venkovní lavice jsou perfektní volbou pro pořádání letního divadla, ale poslouží třeba i na zastávce veřejné dopravy. Nezbytným doplňkem je také ladící odpadkový koš

VENTIQUATTRORE: Klasika v moderním kabátě

Jednoduché linie, nadčasovost a odolnost zajištěná žárově galvanizovanou ocelí. Outdoorový nábytek VENTIQUATTRORE je vhodný do pulzujícího centra velkoměsta i do zeleně předměstí. Lavice, stoličky, koše i květináče se vyznačují bezúdržbovostí a jsou zabezpečené předem připraveným šroubem, se kterým se připevní k zemi. Lavice jsou také nachystány pro případné propojení ocelovou deskou. Konstrukci doplňují hliníkové lamely v několika odstínech epoxidové práškové barvy, s cortenovým efektem nebo s dekorem jasanového či dubového dřeva naneseným pomocí tepelně přenosné fólie.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení