Modulární systémy, které přepíšou pravidla interiérového designu. Vítejte ve světě Novamobili.

7. 9. 2021
Interiér

Flexibilita, modularita, funkčnost a široké uplatnění. To jsou jen některé z atributů, kterými se pyšní italská značka Novamobili. Jejich nábytek i inovativní řešení na míru nás v Alaxu okouzlily natolik, že jsme tuto společnost ihned přidali do našeho portfolia.

Abychom vám mohli nabídnout to nejlepší od tohoto specialisty na modulární systémy, vypravili jsme se do srdce všeho dění – italského Trevisa, kde firma Novamobili sídlí. Vydejte se spolu s námi na cestu do rozverné Itálie a přesvědčte se, že produkty od společnosti Novamobili prostě musíte vyzkoušet.Zákazník na prvním místě


Naše první kroky po příjezdu do regionu Veneto, který se mimochodem proslavil výrobou oblíbeného vína Prosecco, vedly do showroomu a vlajkové obchodu Novamobili, kde už na nás čekal manažer exportu Giorgio Brunetti. Ten nám nejenom ukázal jednotlivé produkty, ale také nás zasvětil do filozofie firmy. Na čem si tedy společnost Novamobili zakládá? V první řadě stojí vždy zákazník, kolem kterého se vše točí. Právě proto si značka zakládá na modulárních systémech, které dokážou splnit všechny potřeby zákazníků na základě jejich preferencí, dostupného místa a požadované funkčnosti. „Modulární systém je jednoduché řešení pro všechny architekty, kteří chtějí zpracovat kvalitní projekt. Protože každý dům a každý člověk vyžaduje specifické řešení a právě naše modulární systémy toto umožňují,“ vysvětluje Brunetti během prohlídky showroomu.  V našem portfoliu od této nově přidané značky najdete především nábytek do dvou místností, ve kterých trávíte většinu času – ložnice a obývacího pokoje. Pojďme se společně podívat nejprodávanější produkty z těchto dvou kategorií.  

Obývací pokoj snů


V obývacím pokoji trávíte velkou část dne, ať už zde večer po práci koukáte na televizi nebo si na pohovce s přáteli vychutnáváte sklenku vína. Je tedy důležité, abyste se v tomto pokoji cítili pohodlně. A přesně na to společnost Novamobili myslela při vytváření kolekcí pohovek a křesel. Aby uspokojila co nejvíce potencionálních zákazníků, nabízí kromě široké škály látkového či koženého čalounění také možnost využití vámi dodané látky. Díky tomu můžete jejich nábytek jednoduše sladit s ostatními kousky ve vašem interiéru.

Kromě sedacího nábytku najdete v portfoliu značky spoustu dalších kousků do obývacího pokoje. Velkou oblibu získaly především obývací stěny a policové systémy, které si můžete plně přizpůsobit vašim představám. Možnost volby provedení každého kousku vám dává svobodu v zařizování interiéru a tím poskytuje možnost promítnout vaši vlastní osobnost do každého koutu bytu či domu. Za zmínku stojí například kolekce BOX, která se skládá z otevřených poliček, skříní a dalších modulů a nabízí tak téměř nekonečné množství kombinací. Systémy lze také doplnit o konferenční stolky a knihovny.

Vyspěte se do růžova


Zvýšená hladina stresu, problémy se soustředěním či neustálý pocit hladu, který vede k přibírání na váze. To jsou jen některé negativní dopady nedostatku spánku. Abyste se s těmito problémy nemuseli potýkat, je důležité vybrat kvalitní a pohodlnou postel, ze které vás nebudou bolet záda. Postele Novamobili přesně toto splňují. Pyšní se nejen kvalitním roštem a matrací, ale také designovým provedením. S výběrem té pravé vám ochotně poradí naši specialisté, neváhejte je proto kontaktovat.

Jak už jsme zmínili na začátku, hlavním zaměřením společnosti Novamobili jsou modulární systémy, které jsou hojně používané i u nábytku do ložnice. Šatní stěny splní díky své flexibilitě požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Kromě materiálového a barevného provedení máte plně pod kontrolou i rozměry a funkcionalitu. Skříně lze pořídit také ve vestavěné variantě či v rohové verzi s uzavřenými či otevřenými poličkami. 


Vždy něco navíc

Značka Novamobili má pokaždé nějaká esa v rukávu. Jedním z nich je šatní skříň ALFA INTONO, která dokáže splynout se stěnou. Jak to funguje? Úplně jednoduše. Skříň vám totiž při objednání mohou natřít úplně stejnou barvou, která byla použita na vymalování vašeho interiéru. Skříň se tak stane nedílnou součástí vašeho pokoje.

TIP: Chcete-li ušetřit místo na zdi, doporučujeme vám pořídit si systém CRYSTAL se zrcadlovými dveřmi, do kterého si můžete nejen uložit oblečení, ale také se pomocí zrcadel ujistit, jak vám to sluší. 

O Novamobili


Novamobili je součástí společnosti Battistella, jejíž kořeny sahají až do roku 1953. V současnosti vyniká ve světě nábytku svými modulárními systémy, které nabízejí neskutečnou flexibilitu a funkčnost.  Společnost se skládá z týmu designérů a inženýrů, kteří ve spolupráci s předními jmény architektury, přichází neustále s novými inovativními řešeními nábytku na míru. Přestože je mnoho kusů nábytku vyráběno pomocí nejnovějších technologií, malování a montáž stále provádějí ručně řemeslníci, kteří pečlivě dohlíží na všechny fáze výrobního procesu.

Udržitelnost


Firmě Novamobili záleží na životním prostředí, a proto pečlivě vybírá materiály, které nezatěžují přírodu, a neustále se snaží snižovat dopad jejích produktů a výrobních procesů na životní prostředí. Nábytek Novamobili se může pochlubit mezinárodní certifikací Eco Panel pro využívání 100% recyklovaného dřeva a Carb2 (California Air Resources Board).  Navíc všechny suroviny, které jsou při výrobě používány, pochází z udržitelných zdrojů.

Zdroj fotografií: Novamobili, archiv firmy Alax

Autor článku: Lucie Srbová

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení