NARDI GARDEN: venkovní nábytek za super ceny

29. 3. 2021Články

S teplým počasím se život přesouvá na zahradu. Můžete tam relaxovat u bazénu, číst si vaší oblíbenou knížku nebo uspořádat hostinu pod širým nebem. Všechny tyto aktivity se neobejdou bez venkovního nábytku. Jak si ale vybrat ty správné kousky, když je na trhu tolik různých značek? Dneska vám představíme italskou firmu Nardi Garden, se kterou vybavíte vaše zahrady, terasy, pláže i restaurace a bary. 


Italská kvalita za skvělou cenu


Většina zahradního nábytku od značky Nardi Garden je vyrobena z pryskyřice (nazývaná také polypropylen). Materiál je lehký, stabilní, recyklovatelný, netoxický a odolný vůči povětrnostním vlivům, slunečnímu záření a slanému prostředí, což dělá z tohoto nábytku ideálního společníka do venkovních prostor. Kromě vysoké kvality vás potěší také jeho skvělá cena. Tak na co ještě čekáte?

Relaxace pod širým nebem


Ničím nerušený odpočinek na verandě. Právě na to možná myslel designér Raffaello Galiotto, když pro značku Nardi Garden navrhoval designovou kolekci FOLIO. V kolekci najdete křesla, podnožky a houpací křesla s čalouněním i bez něj. Opěradla křesel lze sklopit do dvou pohodlných poloh (ovládání najdete ve spodní části područek), což vám zpříjemní posezení u knihy nebo šálku čaje. Nechte se okouzlit minimalistickým designem, který je zároveň hravý a nenudí.

Do restaurace i na zahradu


Hledáte všestrannou kolekci, kterou byste mohli použít na vybavení kavárny, restaurace nebo k vytvoření venkovní jídelny na vaší zahradě? Právě jste jí našli. Rozsáhlá řada NET, která obsahuje židle, barové stoličky, lavice, stoly a podsedáky, je díky svému nadčasovému provedení vhodná do všech venkovních prostor. Slušet jí to bude i vedle stohovatelných židlí z kolekce BIT, které se svým designem kolekci NET velmi podobají.

CELÁ KOLEKCE NET

Lavice NET BENCH

Lavice NET BENCH

Židle NET

Židle NET

Židle BIT

Židle BIT

Barová židle NET

Barová židle NET

Stůl NET 100

Stůl NET 100

Pusťte starosti k vodě


Ať už jste nadšení plavci, nebo preferuje lenošení a opalování, minimalistická lehátka z kolekce ATLANTICO vám přijdou vhod. Stohovatelné lehátko s opěradlem, které je možné nastavit do čtyř pozic, je k dispozici v několika barevných provedeních. Jelikož se tento kousek pyšní certifikací výrobků do zátěžových veřejných prostor CATAS, můžeme ho doporučit i do vysoce frekventovaných veřejných prostor. 

VŠECHNA LEHÁTKA NARDI

Nekonečné množství kombinací


Sedací nábytek, hrdě se vyjímající uprostřed zahrady nebo na hotelové terase. To jsou modulová křesla a sedačky z kolekce KOMODO inspirované větvemi stromů. Jejich zajímavý design zaujal nejen klienty, ale také profesionály, kteří ho ocenili German Design Award. Díky modularitě můžete vytvářet harmonické celky přesně podle vašich představ, které krásně doplní stolky a paravány ze stejné kolekce.

KOLEKCE KOMODO

Stůl KOMODO

Stůl KOMODO

Modulové rohové křeslo KOMODO

Modulové rohové křeslo KOMODO

Modulové středové křeslo KOMODO

Modulové středové křeslo KOMODO

Křeslo KOMODO

Křeslo KOMODO

Pouf KOMODO

Pouf KOMODO

Oslava minimalismu


Kolekce TRILL a TRILL BISTRO byla primárně vytvořena pro komerční účely, ale skvěle zapadne i do bytových venkovních prostor. Minimalistické židle a barové stoličky z matné pryskyřice prodáváme v několika různých barvách, které mezi sebou můžete hravě kombinovat. Čtyřnohé podnože jsou vybaveny protiskluzovou ochranou, která zajišťuje bezpečnost židle. Potřebujete poradit s výběrem toho správného venkovního nábytku? Neváhejte nás kontaktovat.

Další poklady pro vaše terasy i zahrady

Židle ARIA POLTRONA

Židle ARIA POLTRONA

Skládací židle ACQUAMARINA

Skládací židle ACQUAMARINA

Židle RIVA

Židle RIVA

Barová židle TRILL MINI

Barová židle TRILL MINI

Stůl STEP

Stůl STEP

Barová židle LIDO

Barová židle LIDO

Židle BORA

Židle BORA

Židle RIVA BISTROT

Židle RIVA BISTROT

Židle DAMA

Židle DAMA

Židle COSTA

Židle COSTA

O společnosti


Nardi Garden patří mezi jednu z nejdynamičtějších průmyslových společností v oblasti outdoorového nábytku. Jejich nábytek je vyráběn z vysoce kvalitního polypropylenu a termoplastů, které jsou kombinovány s hliníkem, syntetickou tkaninou, polstrovaným čalouněním nebo sklem. Základní strategií firmy je dodržování velmi vysoké úrovně kvality a technologické inovace.

Společnost vznikla v roce 1990 ve městě Vicenza a již od počátku se od ostatních odlišovala díky produktům, které kombinují inovativní design s vysokými standardy kvality. Výrobky získaly celou řadu mezinárodních ocenění, jako jsou Adi Design Index, Red Dot Design Award či Good Design Award. Designérem všech produktů od Nardi Garden je Raffaello Galiotto, jehož přístup k práci pramení z kombinace uměleckého zázemí se zájmem o průmyslový design, který se u něj vyvinul již v mladém věku. Nábytek Nardi Garden našel využití v mnoha různých projektech a je velmi oblíbeným řešením do hotelů, zejména těch, které mají bazén, nebo do přímořských či plážových restaurací.

Udržitelnost


Celý výrobní řetězec společnosti Nardi Garden je zaměřen na udržitelnost. Voda, kterou Nardi používá, není kontaminovaná, a firma nevypouští do atmosféry ani žádné znečišťující plyny či kouř. Část elektřiny používané k napájení pochází ze solární energie a veškerý odpad z výroby plastů se znovu vrací do výrobního cyklu. Společnost také přišla s novým programem REGENERATION, kdy z již použitých a starých produktů vyrobí společnost zcela nové kousky. Vdechne tak nový život něčemu, co by bylo vyhozeno nebo by zůstalo ležet v koutě. 

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE