Objevte kouzlo novinek od značky MIDJ

Osvětlení, konferenční stolky, komody, zrcadla i sestavy pro home office. Italská firma MIDJ letos myslela opravdu na vše a představila několik novinek vhodných jak do bytových, tak do komerčních prostorů. V Alaxu jsme propadli kouzlu tohoto nábytku a rádi bychom se s vámi podělili o naše nejoblíbenější kousky.

V záři reflektorů


Osvětlení hraje v interiérech velmi důležitou roli. Nejenže prostory prosvítí, ale také jim dodá charakter. Nová kolekce SUSPENSE od F+B Design Studio představuje kontrast opálových koulí a černé ocelové konstrukce. Měkké světlo se hodí do pokojů určených k relaxaci a odpočinku, ale skvěle poslouží také v domácích pracovnách. Kolekce se skládá ze stolních, závěsných a stojacích lampiček.

Návštěva Japonska


Spolupráce mezi Davidem Bozzini z Opaca Lab a Nicola Tonin z Tosca Design Studio vás zavede do dalekého Japonska. Stínidlo inspirované typickými asijskými slamáky se pyšní černou niklovou tyčí, která vypadá jako jehlice do vlasů, která je oblíbená mezi Japonkami. Stojací lampa a tři druhy závěsného osvětlení JAPAN propojují estetiku s funkčností a můžete s nimi snadno vytvářet různé scénografické kompozice.

Designový home office


Za poslední rok se radikálně změnil způsob práce. Mnoho lidí začalo pracovat z prostředí jejich domova a vypadá to, že se práce na dálku stane novou každodenní realitou. Značka MIDJ na tuto situaci zareagovala rozšířením kolekce APELLE, do které přidala pracovní stůl, knihovny a komody, které pomůžou přeměnit vás pokoj na útulnou pracovnu. Stoly můžete kombinovat s výškově nastavitelnými židlemi DALIA či STAR, které vám zajistí tolik žádané pohodlí.

Design, který baví


Milovníci hravého designu zajisté ocení nový konferenční stolek BLOOM z dílny Studio Pastina. Tento krasavec s originální kulatou podnoží čalouněnou látkou nebo umělou kůží pohlcující zvuky zapadne do všech obývacích pokojů, ložnic i hotelových prostor. Vybírat můžete ze dvou velikostí a několika různých barevných provedení a je jen na vás, zda ho použije na odkládání rozečtených knih, dálkového ovladače nebo jen jako designový doplněk.

Další novinky, které si nesmíte nechat ujít

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE