Novinky v designu

Chcete zvýšit efektivitu? Vybavte kancelář i home office novinkami od Pedrali!

25. 11. 2022
Novinky v designu

Svět práce prochází revolucí. Hranice času a prostoru se stírají. Pracujeme z kanceláře, z domova, kdekoli jsme zrovna online. Pracovní doba od 9 do 5 je pro mnohé již dávno minulostí. Tato flexibilita s sebou však zároveň přináší i nový druh odpovědnosti. Dokážeme si sami zařídit pracovní podmínky, které pro nás budou nejen hezké, ale i pohodlné, a které efektivně podpoří náš každodenní výkon? Zkuste to třeba s novinkami od Pedrali!

Nylonová skořepina opěráku je potažena polyesterovou mřížkou, která židli dodává odlehčený vzdušný vzhled, a navíc umožňuje vašim zádům efektivní ventilaci. Součástí opěráku je také polypropylenová nebo čalouněná bederní opěrka, která ulevuje namoženým svalům. Potažena může být stejným materiálem, který si zvolíte pro provedení sedáku. Sedák je pro vaše maximální pohodlí vyplněn polyuretanovou pěnou. Pomocí speciálního mechanismu u něho snadno nastavíte požadovaný sklon. Nezbytnou vychytávkou modelu je synchronní mechanika aktivovaná váhou vašeho těla, která okamžitě přizpůsobí optimální nastavení židle vašim proporcím. 

Upřednostňujete klasickou nadčasovou eleganci, která zapadne do moderní jednačky, stejně jako do nenápadné home office? Kancelářská židle ELINOR spočívá na výškově stavitelné podnoži z litého hliníku, která je stabilně ukotvena v pětiramenném kříži s kolečky. Pokud si vždy lámete hlavu s ideální vzdáleností zádové opěrky a zadní části sedáku, synchronní mechanika to v tomto případě vyřeší za vás! Navíc se perfektně přizpůsobí vaší momentální hmotnosti. Unavené ruce pak už jen necháte volně spočinout na prostorných područkách, zatímco budete sbírat inspiraci k dalšímu pracovnímu postupu.

Kdo říká, že pracovní stůl musí být komplikovaný? Pokud se řadíte mezi minimalisty, vyzkoušejte model TOA v jemně industriálním stylu od designéra Robina Rizzini. Rám stolu je zhotoven z tlakově litého hliníku, díky čemuž je vysoce stabilní a odolný. Na první pohled zaujme geometricky tvarovaná podnož, kterou si můžete vybrat v rozmanitých barevných odstínech, a vytvořit tak například kontrastní akcent ke zbytku konstrukce. Obdélníková deska stolu z laminátu nebo dýhy je na výběr v klasickém černém a bílém provedení nebo v různých dekorech dřeva. Potrpíte si na praktické detaily? Pak nezapomeňte přiobjednat levostranné nebo pravostranné prostupy na kabely.

Trápí vás často nevyhovující rozměry stolové desky? Máte doma málo prostoru a potřebujete multifunkční model, který v mžiku proměníte z psacího na jídelní stůl a zase zpátky? V Pedrali si vaše požadavky vzali k srdci a stvořili skvost jménem ARKI-TABLE! Dostupný je v šesti velikostech a nespočtu provedení laminátové svrchní desky. Robustní kovová podnož tvaru stříšky vám dodá bezpečnou stabilitu během online meetingu i večeře s přáteli. Dalším kouskem s mnoha možnostmi využití je funkční židle LAJA. Díky šikovnému skládacímu stolku se hodí například do poslucháren a konferenčních sálů, kde uživateli nabídne platformu pro zapisování poznámek nebo odložení kávy.

Věděli jste, že zelená barva zvyšuje soustředěnost a produktivitu až o 15 %? Dalšími důvody, proč si do kanceláře pořídit výkonnou flóru, jsou filtrace škodlivých látek ze vzduchu, zvýšení vlhkosti, redukce hluku i podpora kreativity. Nové rostlinky můžete zasadit třeba do nápaditého a všestranného květináče HEVEA, který opticky rozdělí a probarví jakýkoli prostor. Jeho konstrukce je zhotovena z centrální ocelové osy a recyklovatelných polypropylenových nádob, které můžete ze základny vyjmout a uspořádat podle nálady nebo pravidelně čistit. Model u nás najdete ve čtyřech univerzálních barevných odstínech, které snadno sladíte s libovolným typem interiéru.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení