Dejte sbohem hluku na pracovišti! Představujeme akustická řešení Caimi Brevetti.

9. 3. 2022
Interiér

Italská značka Caimi Brevetti je ve světě designového nábytku už více než 70 let zavedeným pojmem. V roce 2012 se ve své Open Lab začala intenzivně zabývat akustikou a vývojem řešení pro pohlcování hluku. Světlo světa spatřily první produkty pod hlavičkou SNOWSOUND. V tomto článku vám představíme nejzajímavější kolekce, které vám konečně navodí vytouženou akustickou pohodu.

Elegantní akustické panely SNOWGEMS


Modulární systém SNOWGEMS, jehož součástí jsou nástěnné, závěsné a stojící akustické panely, si zamilujete na první pohled. Design těchto panelů je podle autorů Annalisy Dominoni a Benedetto Quaquaro inspirován myšlenkou různě tvarovaných a barevných drahokamů navlečených na lanko tak, aby vytvořily náhrdelník nebo přívěskové náušnice. Vybírat můžete ze čtyř typů čalounění.

Další novinky

Elegantní řada FLAP z rodinné dílny designérů Alberta a Francesca Medy nabízí nástěnná, stojící i závěsná řešení pro akustický komfort, která jsou mimořádně vhodná do uzavřených prostor. Oboustranné a lehké panely FLAP jsou vysoce variabilní nejen způsobem uchycení v prostoru, ale také po vizuální stránce. Čalounění si můžete vybrat v pestré škále barevných odstínů a výsledný dojem dokonale sladit například s vaší firemní identitou. Navíc si je můžete zpestřit i atraktivním podsvícením! „Představovali jsme si vzdušnou nástěnnou nebo stropní konstrukci, která poskytuje koncovému uživateli maximální tvůrčí a expresivní svobodu,“ uvedli ke svému dílu otec a syn Medovi.

Akustické panely pro milovníky rostlin


Po inspiraci svěží kolekce BOTANICA asi netřeba dlouho pátrat. Její atraktivní organické tvary na první pohled zaujmou nejen příznivce rostlinné flóry. Nástěnné, závěsné i stojící panely umožňují aranžmá do různých kompozic dle vašeho momentálního estetického naladění. Čalouněný potah z látky Trevira CS®, který je pevně spojen s vnitřním polstrováním, nabízíme ve 3 tlumených přírodních odstínech. Bytelná nosná konstrukce z chromované oceli vám zaručí vysokou odolnost a trvanlivost.

Multifunkční řešení pro vaše prostory


Řada MITESCO je ideální pro všechny, kteří hledají multifunkční řešení i pro optické členění prostoru. Navzdory velmi malé tloušťce dokáží tyto panely selektivně absorbovat různé frekvence zvuku. Lze je připevnit na stěnu, na strop, na kabely pomocí magnetů nebo na samonosné konstrukce. Modely disponující kolečkovou základnou jsou dokonale mobilní. Navíc mohou být navzájem libovolně kombinovány v různých barevných kombinacích. Vaše kancelář nebo komerční prostor tak může každý den doslova změnit tvar i tvář!

Nespočet kombinací s kolekcí FLAT


Designová kolekce FLAT nechává svým propracovaným vzhledem návštěvníky na pochybách, zda jde o dekorativní nebo funkční prvek. Stojící i nástěnnou variantu sice nabízíme pouze v bílé barvě, právě díky ní však krásně vynikne hravé plastické řešení panelů. Jednotlivé komponenty jsou umístěny proti sobě na chromované konstrukci, lze je vůči sobě různě naklánět a otáčet a ještě tak umocnit jejich prostorový dojem. Jak je využijete vy?

Akustický nábytek

V portfoliu značky Caimi Brevetti najdete také akustický sedací nábytek, telefonní budky a různé akustické dekorace, které se staly hitem posledních několika let a své místo si našly především v open space. Za zmínku stojí třeba sedačka SNOWSOFA se snímatelným potahem. Její skládaná opona je vyrobena z akustické tkaniny Snowsound Fiber, která pohlcuje zvuk a optimalizuje akustické prostředí. Vaše prostory si můžete také vyzdobit akustickou látkou SNOWALL, která je k dispozici v několika barevných provedení.                                                    

Ekologické a estetické řešení pro každého


Caimi Brevetti potěší i ekology. Produkty SNOWSOUND se pyšní nejpřísnějším globálním certifikátem nízkých emisí. Jejich pořízením tak kromě zvukové pohody přispíváte ke zlepšování kvality vzduchu ve vašem interiéru, což může být rozhodující pro děti, seniory a citlivější jedince. Řešení proto můžeme doporučit i do škol či zdravotnických zařízení. Vysoká hustota textilních vláken zabraňuje usazování prachu uvnitř a bezešvý povrch se velmi snadno udržuje základními prostředky.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení