CAIMI BREVETTI

CAIMI BREVETTI

CAIMI BREVETTI - Designový nábytek do kanceláře

Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi originální. Firma se zaměřuje na výrobu kancelářského nábytku, doplňků a zakázkovou výrobu. Společnost CAIMI BREVETTI byla založena v roce 1949 v Itálii a sídlí ve městě Nova Milanese. Filosofie firmy je založena na výzkumu, experimentování a inovacích, které pochází z bohatých technických a technologických zkušeností, které firma získala během svého dlouholetého působení. Firma má stovky patentovaných výrobků. Mimo toho je CAIMI BREVETTI zakládajícím členem ADI Foundation (Sdružení průmyslového designu). U této mezinárodně úspěšné firmy se můžete se spolehnout na perfektní zákaznický servis, pokročilou logistiku a komplexní sortiment.


Společnost Caimi  byla založena v roce 1949. Je jedním z předních evropských výrobců designového nábytku a bytového vybavení. Hravě si poradí s domácím, kancelářským a smluvním prostředí. Její dceřiná společnost Snowsound, která již pomocí vlastní distribuční sítě ovládla všechny mezinárodní trhy, zaměřila svůj vědecký a technologický výzkum na oblast akustiky a vynalezla řadu materiálů a řešení, které pohlcují zvuk a přináší tak pohodu do celého prostoru. Produkty Caimi jsou navrženy, vyvinuty a vyrobeny v Itálii.

Některé kousky značky Cami byly dokonce vystaveny mezinárodních muzeích designu a získaly celosvětové uznání. Mohou se chlubit například dvěma cenami Compasso d'Oro, třemi německými cenami Germany Design Award a oceněním DesignEuropa, kterou uděluje Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví. 

 

Již od svého založení v roce 1949 se společnost Caimi domnívala, že je nezbytné chránit své vynálezy a práci patentem, protože  jak říká její zakladatel Renato Cami: „Myšlenky jsou jediným lidským kapitálem“. Stovky produktů Caimi jsou proto jako záruka pozornosti věnované užitečnosti a originalitě chráněny patenty. Tento odhodlaný přístup povýšil značku Caimi mezi hvězdy výstavy „Disegno e Design - Brevetti e creatività italiani“ a vítěze prvního ročníku  ,,DesignEuropa“. Všechna tato ocenění oslavují vynikající výsledky v oblasti designu a jeho správy. 

 

Caimi spolupracuje nejen s nejuznávanějšími italskými a mezinárodními designéry a architekty, ale také s mladými začínajícími talenty, italskými univerzitami a nejmodernějšími výzkumnými centry a to za účelem provádění aplikovaného výzkumu. Tvorba originálních řešení je vytvářena za dokonale fungující spolupráce designéra a značky, krok za krokem, ve víru myšlenek, intuicí a nových paradigmat. Tímto způsobem je možné vybudovat ctnostný a trvalý vztah s každým jednotlivým designérem a dát konečným produktům na jedné straně identitu a obecné uznání značky a na straně druhé jedinečnost designéra. Gio Ponti, Lorenzo Palmeri nebo Marc Sadler... toto je jen kapka v moři nejznámějších designérů, se kterými společnost Caimi za dlouhá léta své existence spolupracovala.

Caimi vždy kombinovala preciznost průmyslové výroby s důrazem na detaily a povrchovou úpravu, které jsou ústředním bodem tohoto italského řemesla. Již od počátku svého vzniku měla Caimi inovativní přístup k práci založený na filozofii, která spojuje kvalitu řemeslného know-how s dokonalostí moderní, technologicky vyspělé společnosti. Caimi se může také pyšnit naprosto špičkovou logistikou, úspěšně zpracovává sortiment přibližně 3 000 položek s více než 35 000 komponentami, čímž zajišťuje extrémně rychlou dodací lhůtu.

Filozofie

Kdo je neviditelný člověk?

,,Koncový uživatel našich produktů. Je neviditelný, protože i když není fyzicky přítomen, jeho přítomnost visí nad celým procesem od plánování až po výrobu. Při pohledu na náš produkt intuitivně rozumí tomu, jak byl navržen a vyroben a jak je prodáván a inzerován. I když ho nevidíme, může soudit každý krok našeho výrobního cyklu. Proto se chováme tak, jako by tam byl vždy." - CAIMI

,,Kromě produktu a služeb se snažíme pochopit, jaké jsou požadavky zákazníků. I když se netýkají samotného produktu, výměna nápadů a rad mezi námi a našimi partnery je vždy pozitivní a konstruktivní příležitostí zlepšit se," dodává společnost Caimi.

Udržitelnost 

Společnost Caimi byla vždy obezřetná k problémům životního prostředí a ekologické udržitelnosti. Pokud je to technicky možné, používá společnost recyklovatelné nebo opakovaně použitelné materiály. Výroba se skládá hlavně z jednodílných, snadno recyklovatelných předmětů a předměty z více materiálů jsou ve většině případů navrženy k demontáži a je tak zajištěna recyklace jednotlivých komponent. Přibližně 90% produktů Caimi je zpracováno v okruhu 30 km od centrálního závodu, kde se nachází logistické centrum, což významně snižuje cestování při přepravě produktů a snižuje spotřebu paliva. Technologie a textílie Snowsound obdržely certifikaci Greenguard Gold, která potvrzuje, že se jedná o produkty s nízkými emisemi, které přispívají ke zlepšování kvality vnitřního ovzduší.

Projekty 

Caimi se podílela na mnoha projektech ve veřejném prostoru. Přinášíme vám pár povedených projektů. Muzeum Reggia di Monza v Itálii například vsadilo na klasické bílé stohovatelné židle Kaleidos. Na Caimi se spolehlo i mezinárodní ruské letiště ve Vladivostoku a své odletové haly si nechalo vybavit stylovými červenými lavicemi. Pro kanceláře, zasedací místnosti ale i univerzity je zásadní dobrá akustika. Jeden z povedených projektů, kde se využila akustická vlákna je moderní univerzita Babson College v Saudské Arábii. 

Zobrazit více
Caimi Brevetti - Katalog Big16.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Bibliotech.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Dorfles.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Luci16.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Doplňky16.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Divisori16.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Comunicazioni16.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Intro-condizioni_vendita16.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Sedute_contract16 - multisedáky.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Socrate16.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Living.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Sedie i Tavoli - židle a stoly.pdf
Caimi Brevetti - Katalog Style.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Materiál - Sedák
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle)
Typ podnože (židle)
Výška (barové židle)
Typ svítidla
Dle umístění (paravany)
Typ (paravany, panely, stěny)
Délka (paravány)
Výška (paravany)
Typ (dekorace a doplňky)
Typ (koše a popelníky)
Typ (hodiny)
Typ (věšáky, háčky)
Typ stolu
Tvar stolu
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Výška podnože (stoly)
Typ nábytku
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Materiál - Sedák:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle):
Typ podnože (židle):
Výška (barové židle):
Typ svítidla:
Dle umístění (paravany):
Typ (paravany, panely, stěny):
Délka (paravány):
Výška (paravany):
Typ (dekorace a doplňky):
Typ (koše a popelníky):
Typ (hodiny):
Typ (věšáky, háčky):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Výška podnože (stoly):
Typ nábytku:
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Oblíbené
Věšák se stojanem na deštníky BATTISTA 1696
Doprava zdarma
Oblíbené
Koš na tříděný odpad MAXI - ŠEDÁ
Špičkový design
Věšák se stojanem na deštníky SWING 1486
Věšák se stojanem na deštníky KING 1485
Oblíbené
Hodiny OREDODICI 1472

Hodiny OREDODICI 1472

CAIMI BREVETTI2 171 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Koše na tříděný odpad CENTOLITRI - Bílá
Doprava zdarma
Oblíbené
Koše na tříděný odpad CENTOLITRI - Šedý
Věšák MIKADO 80205

Věšák MIKADO 80205

CAIMI BREVETTI5 914 CZK
Doprava zdarma
Oblíbené
Odpadkový koš s popelníkem TORRE 451-I
Doprava zdarma
Špičkový design
Popelník CUCU

Popelník CUCU

CAIMI BREVETTI7 456 CZK
Doprava zdarma
Policová sestava BIG31

Policová sestava BIG31

CAIMI BREVETTI44 925 CZK
Doprava zdarma
Knihovnický regál BIG27

Knihovnický regál BIG27

CAIMI BREVETTI35 330 CZK
Policová sestava BIG30

Policová sestava BIG30

CAIMI BREVETTI24 319 CZK
Doprava zdarma
Policová sestava BIG12

Policová sestava BIG12

CAIMI BREVETTI64 462 CZK
Doprava zdarma
Odpadkový koš na papír MASTER

Odpadkový koš na papír MASTER

CAIMI BREVETTI2 926 CZK
Doprava zdarma
Židle KALEIDOS 9K22

Židle KALEIDOS 9K22

CAIMI BREVETTI5 631 CZK
Doprava zdarma
Policová sestava BIG16

Policová sestava BIG16

CAIMI BREVETTI44 736 CZK
Doprava zdarma
Policová sestava BIG02

Policová sestava BIG02

CAIMI BREVETTI112 248 CZK
Doprava zdarma
Policová sestava BIG39

Policová sestava BIG39

CAIMI BREVETTI25 168 CZK
Doprava zdarma
Policová sestava BIG07

Policová sestava BIG07

CAIMI BREVETTI85 288 CZK
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE