CAIMI BREVETTI

CAIMI BREVETTI

Nábytek do kanceláře CAIMI BREVETTI 

Patentované technologie pro práci

Výrobky značky CAIMI BREVETTI jsou snadno rozeznatelné. Jejich design a technické zpracování je velmi originální. Firma se zaměřuje na výrobu kancelářského nábytku, doplňků a akustická řešení. Společnost CAIMI BREVETTI byla založena v roce 1949 v Itálii a sídlí ve městě Nova Milanese. Filosofie firmy je založena na výzkumu, experimentování a inovacích, které pochází z bohatých technických a technologických zkušeností, které firma získala během svého dlouholetého působení. Firma má stovky patentovaných výrobků a mimo toho je také zakládajícím členem ADI Foundation (Sdružení průmyslového designu). U této mezinárodně úspěšné firmy se můžete se spolehnout na perfektní zákaznický servis, pokročilou logistiku a komplexní sortiment. Více informací o této firmě najdete v našem článku.Představujeme vám Caimi Brevetti


Společnost Caimi byla založena v roce 1949. Je jedním z předních evropských výrobců designového nábytku a bytového vybavení. Hravě si poradí s domácím, kancelářským i smluvním prostředí. Její dceřiná společnost Snowsound, která již pomocí vlastní distribuční sítě ovládla všechny mezinárodní trhy, zaměřila svůj vědecký a technologický výzkum na oblast akustiky a vynalezla řadu materiálů a řešení, které pohlcují zvuk a přináší tak pohodu do celého prostoru. Produkty Caimi jsou navrženy, vyvinuty a vyrobeny v Itálii. Některé kousky značky Cami byly dokonce vystaveny v mezinárodních muzeích designu a získaly celosvětové uznání. Mohou se chlubit například dvěma cenami Compasso d'Oro, třemi německými cenami Germany Design Award a oceněním DesignEuropa, kterou uděluje Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví. 

Již od svého založení v roce 1949 se společnost domnívala, že je nezbytné chránit své vynálezy a práci patentem, protože jak říká její zakladatel Renato Cami: „Myšlenky jsou jediným lidským kapitálem“. Stovky produktů Caimi jsou proto jako záruka pozornosti věnované užitečnosti a originalitě chráněny patenty. Tento odhodlaný přístup povýšil značku mezi hvězdy výstavy „Disegno e Design - Brevetti e creatività italiani“ a vítěze prvního ročníku ,,DesignEuropa“. Všechna tato ocenění oslavují vynikající výsledky v oblasti designu a jeho správy. 

 

Mezinárodní spolupráce

Caimi spolupracuje nejen s nejuznávanějšími italskými a mezinárodními designéry a architekty, ale také s mladými začínajícími talenty, italskými univerzitami a nejmodernějšími výzkumnými centry, a to za účelem provádění aplikovaného výzkumu. Tvorba originálních řešení je vytvářena za dokonale fungující spolupráce designéra a značky, krok za krokem, ve víru myšlenek, intuicí a nových paradigmat. Tímto způsobem je možné vybudovat ctnostný a trvalý vztah s každým jednotlivým designérem a dát konečným produktům na jedné straně identitu a obecné uznání značky a na straně druhé jedinečnost designéra. Gio Ponti, Lorenzo Palmeri nebo Marc Sadler... toto je jen kapka v moři nejznámějších designérů, se kterými společnost Caimi za dlouhá léta své existence spolupracovala.

Caimi vždy kombinovala preciznost průmyslové výroby s důrazem na detaily a povrchovou úpravu, které jsou ústředním bodem tohoto italského řemesla. Již od počátku svého vzniku měla Caimi inovativní přístup k práci založený na filozofii, která spojuje kvalitu řemeslného know-how s dokonalostí moderní, technologicky vyspělé společnosti. Caimi se může také pyšnit naprosto špičkovou logistikou, úspěšně zpracovává sortiment přibližně 3 000 položek s více než 35 000 komponentami, čímž zajišťuje extrémně rychlou dodací lhůtu.


Filozofie Caimi Brevetti

Kdo je neviditelný člověk?

,,Koncový uživatel našich produktů. Je neviditelný, protože i když není fyzicky přítomen, jeho přítomnost visí nad celým procesem od plánování až po výrobu. Při pohledu na náš produkt intuitivně rozumí tomu, jak byl navržen a vyroben a jak je prodáván a inzerován. I když ho nevidíme, může soudit každý krok našeho výrobního cyklu. Proto se chováme tak, jako by tam byl vždy." - CAIMI

,,Kromě produktu a služeb se snažíme pochopit, jaké jsou požadavky zákazníků. I když se netýkají samotného produktu, výměna nápadů a rad mezi námi a našimi partnery je vždy pozitivní a konstruktivní příležitostí zlepšit se," dodává společnost Caimi.

Ekologické smýšlení 

Společnost Caimi byla vždy obezřetná k problémům životního prostředí a ekologické udržitelnosti. Pokud je to technicky možné, používá společnost recyklovatelné nebo opakovaně použitelné materiály. Výroba se skládá hlavně z jednodílných, snadno recyklovatelných předmětů a předměty z více materiálů jsou ve většině případů navrženy k demontáži, čímž je zajištěna recyklace jednotlivých komponent. Přibližně 90% produktů Caimi je zpracováno v okruhu 30 km od centrálního závodu, kde se nachází logistické centrum, což významně snižuje cestování při přepravě produktů a snižuje spotřebu paliva. Technologie a textílie Snowsound obdržely certifikaci Greenguard Gold, která potvrzuje, že se jedná o produkty s nízkými emisemi, které přispívají ke zlepšování kvality vnitřního ovzduší.

Projekty a realizace Caimi Brevetti 

Caimi se podílela na mnoha projektech ve veřejném prostoru. Přinášíme vám pár povedených projektů. Muzeum Reggia di Monza v Itálii například vsadilo na klasické bílé stohovatelné židle Kaleidos. Na Caimi se spolehlo i mezinárodní ruské letiště ve Vladivostoku a své odletové haly si nechalo vybavit stylovými červenými lavicemi. Pro kanceláře, zasedací místnosti ale i univerzity je zásadní dobrá akustika. Jeden z povedených projektů, kde se využila akustická vlákna, je moderní univerzita Babson College v Saudské Arábii. 

Zobrazit více
Catalog_Caimi_Interiors_010621.pdf
Caimi_katalog_bibliotech_2021.pdf
Caimi_Home_Solutions_2020.pdf
5_CaimiSafeDesign_catalogue.pdf
SNOWSOUND catalogue_2024_20mb.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Typ materiálu
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Výška (barové židle)
Typ (paravany, panely, stěny)
Dle umístění (paravany)
Výška (paravany)
Délka (paravány)
Typ (dekorace a doplňky)
Typ (koše a popelníky)
Typ (hodiny)
Typ (věšáky, háčky)
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Výška podnože (stoly)
Udržitelný produkt
Typ nábytku
Typ skříně
Průměr (stoly)
Typ svítidla
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Typ materiálu:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Výška (barové židle):
Typ (paravany, panely, stěny):
Dle umístění (paravany):
Výška (paravany):
Délka (paravány):
Typ (dekorace a doplňky):
Typ (koše a popelníky):
Typ (hodiny):
Typ (věšáky, háčky):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Výška podnože (stoly):
Udržitelný produkt:
Typ nábytku:
Typ skříně:
Průměr (stoly):
Typ svítidla:
Počet produktů  
Seřadit  
Špičkový design
Nástěnný akustický panel (MAXI) FLAPNástěnný akustický panel (MAXI) FLAP
Doprava zdarma
Novinka
Závěsný akustický panel SURF CEILINGZávěsný akustický panel SURF CEILING
Doprava zdarma
Akustická budka COCKERAkustická budka COCKER

Akustická budka COCKER

CAIMI BREVETTI18 248 CZK
Komponent GekoKomponent Geko

Komponent Geko

CAIMI BREVETTI2 841 CZK
Doprava zdarma
Stojící akustický panel SNOWGEMS 7P3DNStojící akustický panel SNOWGEMS 7P3DN
Doprava zdarma
Oblíbené
Koše na tříděný odpad CENTOLITRI - ŠedýKoše na tříděný odpad CENTOLITRI - Šedý
Doprava zdarma
Nástěnný akustický panel FLATNástěnný akustický panel FLAT

Nástěnný akustický panel FLAT

CAIMI BREVETTI13 781 CZK
Doprava zdarma
Novinka
Stůl LUCREZIO oválnyStůl LUCREZIO oválny

Stůl LUCREZIO oválny

CAIMI BREVETTI137 172 CZK
Doprava zdarma
Stojící akustický panel BOTANICA TOTEMStojící akustický panel BOTANICA TOTEM
Doprava zdarma
Novinka
Nástěnný akustický panel MIANástěnný akustický panel MIA

Nástěnný akustický panel MIA

CAIMI BREVETTI21 709 CZK
Doprava zdarma
Věšák BATTISTA 1695-IRVVěšák BATTISTA 1695-IRV

Věšák BATTISTA 1695-IRV

CAIMI BREVETTI13 775 CZK
Počet produktů  

Podívejte se na video, ve kterém jsme otestovali akustická řešení Caimi:

Zobrazit více