Dokonalá organizace a soukromí v open space? S novinkami od Narbutas to není utopie!

25. 5. 2023
Interiér

Toužíte po dokonalé organizaci doma i v práci? Specialista na kancelářský nábytek Narbutas představil novinkovou kolekci inovativních policových systémů Combus, která potěší stylovým vzhledem, udržitelným rozměrem i podporou výkonu a kreativity zaměstnanců. Sestavit je navíc můžete z jednotlivých komponentů na míru každému prostoru. Jste připraveni dát sbohem věčnému chaosu?

Příslušenství vyladěné do detailu

Ptáte se, jak nově získanému výstavnímu a úložnému prostoru vtisknout punc originality? Regály lze vybavit důmyslným příslušenstvím v podobě otevřených a uzavřených přihrádek, rámů a panelů z PET plsti nebo perforovaného kovového plátu či výsuvnými zásuvkami. Zarážky na knihy vám pomohou přehledně uspořádat jednotlivé tituly. Kovové nebo dřevěné květníky na míru se stanou novým domovem pro rozmanitou flóru, která podle vědeckých průzkumů zlepšuje náladu a snižuje úroveň stresu na pracovišti.

Variabilita ve službách udržitelnosti

Vzhled systému Combus je snadno adaptovatelný na různé typy interiérů, ať už jsou zařízeny v minimalistickém, profesionálním, nebo hravém duchu. Požadovaného efektu dosáhnete využirím jemných designových elementů. Kromě již zmíněných kovových květníků a zarážek na knihy, jsou to například i úložné košíky z recyklované PET plsti, která vizuálně připomíná klasickou vlnu. Celkový vzhled na závěr doladíte výběrem odpovídajícího nábytku a doplňků. S paletou povrchových finišů z katalogu Narbutas se můžete směle odvázat –⁠ odvážné kombinace jsou in! 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení