NARBUTAS

Kancelářský nábytek NARBUTAS

Designová pracovnaNARBUTAS je moderní a inovativní litevská společnost, která se specializuje na kancelářský nábytek. Aktuálně působí na 5 kontinentech, ve více než 60 zemích a zahrnuje vše potřebné pro kanceláře, od recepcí, pracovních stolů, úložných prostorů a měkkého nábytku po nábytku na míru, který je interiérovým řešením pro perfektní pracoviště. Portfolio společnosti je rozděleno do několika řad, které obsahují produkty potřebné pro moderní kancelář. Slovo zakladatele značky NARBUTAS

Kancelářský nábytek NARBUTAS se vyrábí v jedné z největších a nejpokročilejších továren ve východní a střední Evropě, která byla postavena v litevské Ukmerge v Litvě v roce 2008. Se společností rostl i počet objednávek a  v roce 2018 jsme investovali přes 7 mil. EUR do rozšíření zařízení a výrobní oblasti. To vedlo k tomu, že se velikost továrny zvýšila z 29 100 m² na 36 600 m² a počet zaměstnanců dosáhl 700. V továrně se pracuje se dřevem, vyrábí a malují se kovové konstrukce, šijí látky, vyrábí čalouněné nábytkové komponenty a mnoho dalšího. Proto jsou schopni vyrábět celou řadu produktů od psacích stolů, skříněk a sedadel až po akustická řešení.


Priority a závazky

Nábytek NARBUTAS je postaven na nejvyšších mezinárodních standardech kvality a má certifikáty, které to dokazují. Certifikát produktu zaručuje klientovi, že nábytek je bezpečný, odolný a ergonomický. Výrobky navrhují zkušení inženýři z inovační skupiny, kteří vyhodnocují všechny požadavky na bezpečnost a ergonomii. Společnost si zakládá na svém odpovědném přístupu ať už vůči svým zaměstnancům, klientům, ale i celé společnosti a samozřejmě životnímu prostředí. 

Slavní designéři pro NARBUTAS


Vývojový tým neustále spolupracuje s mezinárodně známými designéry, jako jsou Baldanzi & Novelli, Christina Strand & Niels Hvass, Gediminas Juška, Jurgita Liubartaité, Vytautas Puzeras, Armin Sander, Roberto Lucci&Paolo Orlandini, Jesper Møller-Hansen, Vaidas Zabulionis a další.

Projekty a realizace 

Narbutas je jednoduše jedničkou, co se týče kancelářského nábytku. Jednoduchý funkční design si zamilovali lidé a firmy po celém světě a při výbavě svých kanceláří na Narbutas rádi spoléhají. Co se týče realizací, Narbutas je schopen vybavit vše přes kanceláře, recepce, odpočinkové zóny, ale například i moderní coworkingové prostory. 

NARBUTAS sbírá oceněníVýrobky značky NARBUTAS získávají nejen skvělou zpětnou vazbu od zákazníků, ale také ocenění na největších výstavách kancelářského nábytku. V roce 2019 obdržela křesla TANGO a konferenční stolek NOVA Wood prestižní cenu Red Dot Award: Product Design 2019. Lounge systém sedadel ARCIPELAGO vyhrál i-NOVO AWARDS 2016, sedací systém CUMULUS získal v roce 2016 cenu Lithuanian Good Design.


Zobrazit více
Narbutas - Katalog AIR_(EN_FR_DE)_2016.pdf
Narbutas - Katalog JAZZ.pdf
Narbutas - Katalog OPTIMA and UNI.pdf
Narbutas - Katalog čalouněný nábytek.pdf
Narbutas - Katalog NOVA_(EN FR DE)_2017 06.pdf
Narbutas - Katalog North Cape.pdf
Narbutas - Katalog UNI and NOVA storages.pdf
Narbutas - Katalog židle - CHAIRS OVERVIEW_2016.pdf
Narbutas - Katalog Acoustic solutions_(EN FR DE)_2016_08.pdf
NARBUTAS_A-New-Reality-How-Will-Offices-Change_brochure-EN.pdf
NARBUTAS-Combinations-of-finishes-1.pdf
NARBUTAS-Product-Catalogue_2023_EN.pdf
Warranty.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Materiál - Sedák
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Typ nábytku
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Průměr (stoly)
Typ (dekorace a doplňky)
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Typ (paravany, panely, stěny)
Dle umístění (paravany)
Výška (paravany)
Délka (paravány)
Výška (barové židle)
Udržitelný produkt
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Materiál - Sedák:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Ostatní:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Typ nábytku:
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Průměr (stoly):
Typ (dekorace a doplňky):
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Typ (paravany, panely, stěny):
Dle umístění (paravany):
Výška (paravany):
Délka (paravány):
Výška (barové židle):
Udržitelný produkt:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Největší showroom Narbutas v České republice


Ať už sháníte výškově stavitelný stůl do pracovny, židle do zasedacích místností nebo akustické budky do open space, v nově otevřeném karlínském showroomu Narbutas si určitě vyberete. Designový kancelářský nábytek Narbutas doplňují židle od LD Seating, Rim, Häg či Profim a akustické panely Caimi Brevetti. Přijďte k nám nachytat inspiraci a pořídit si nějaký pěkný kousek.


Zobrazit více