Inovativní značka PLUST: Moderní přístup k outdoorovému nábytku

2. 5. 2022
Interiér

Venkovní nábytek, doplňky i dekorace plné barev a originálních tvarů se těší velké oblibě po celém světě. Italská značka PLUST umí využít efektivně ty nejlepší vlastnosti plastových materiálů a přináší do exteriéru hravost, inovaci a pohodlí. Představujeme vám nejoblíbenější kolekce, které vám budou dělat společnost při odpočinku i zábavě.

Za vznikem kolekce GUMBALL stojí jednoduchý, ale velmi kreativní nápad italského designéra Alberta Brogliata. Jak samotný název napovídá, inspiroval se tvarem promáčknutého gumového míčku, který při promítnutí do polyethylenového nábytku působí měkce a poskytuje ergonomické posezení. S křeslem, sedačkou i lehátkem v různých barvách z terasy snadno vykouzlíte plnohodnotný venkovní obývák. Pokud toužíte po ještě méně tradičním řešení, zvolte variantu s LED nebo RGB podsvícením. Nábytek GUMBALL je typický lehkostí, pokud máte obavy, aby je neodnesl vítr, lze k nim dokoupit písek na zatížení nebo set šroubů a hmoždinek k připevnění k zemi. 

Do interiéru i exteriéru vnesou komfort, styl a příjemnou atmosféru. Sedačka a křeslo BOLD navržené Giuliem Iacchettim jsou ideálním místem pro zábavu s přáteli i neformální pracovní schůzku. Několik dostupných barev s přehledem splní představy všech milovníků designu. Polštáře hlubokého sedáku s potahem z látky Sunbrella odolají všem povětrnostním vlivům a postarají se o maximální pohodlí a útulnost. Co by to bylo za posezení bez prostoru na kávu, občerstvení nebo odložení knih a časopisů! Kolekce BOLD obsahuje také praktický stolek na všechny nezbytnosti. Všechny tři kousky z této řady lze doplnit typickým prvkem měkkého osvětlení.

FROZEN: Ledové království nábytku

Lákavý svět geometrických krystalů pochází z hlav designérského dua Matteo Ragni & Maurizio Prina. Chladně čisté linie, kvalitní provedení, mnoho možností kombinací i doplňků. To jsou synonyma pro barové i jídelní židle, stoly a stolky, barové pulty, lampy a další zástupce řady FROZEN. Špičkové vlastnosti těchto promyšlených kousků vyniknou nejvíce ve venkovních i vnitřních prostorách baru či restaurace. Ale i na večírcích v soukromých zahradách způsobí pozdvižení, zvlášť když zvolíte jejich světelnou variantu. Hosté na takovou událost budou vzpomínat celý život.

Nerozlučná dvojka AIRBALL

Křeslo a sedačka AIRBALL jsou deriváty již zmíněné kolekce GUMBALL. Alberto Brogliato tento design odlehčil a do jemných linií přidal pravidelné dírky. Světelné efekty se s podsvícením oproti předchozím modelům ještě více znásobí a zapůsobí na zrakové i emocionální vnímání. Nápadná podobnost s florbalovým míčkem není náhodná, tento oblíbený sport posloužil jako předloha. Ať už AIRBALL umístíte na střešní terasu, do hotelové haly nebo k bazénu, můžete si být jistí, že podobné vybavení jen tak někde neuvidíte.

Neformální elegance řady FADE

Na první pohled přírodní materiály, na ten druhý udržitelný a odolný plast. S nábytkem FADE snadno stvoříte místo pro odpočinek i všední pracovní schůzky. Speciální povrchové úpravy vyvolávají netradiční vizuální dojem kamene, jílu, lávy či žuly. Italský designér Marco Gregori myslel na různorodé potřeby každého zákazníka, proto do portfolia zařadil pohodlné křeslo, židli, konferenční stolky, barovky, barové stoly i stolní a stojací lampy pro osvětlení a zpříjemnění nálady. To všechno je k dostání i ve svítící verzi. Rýhování na povrchu dodává výslednému celku hravost. 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení