Květináč SAVING/SPACE/VASE

Cena za kus bez DPH
7 150 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 652CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 652
Dostupnost: Do 4 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Základní barvy
Outdoorové osvětlení
Indoorové osvětlení
In/Outdoorové osvětlení
prosím zvolte
Výrobce:
PLUST - logo

PLUST Rozmanitý designový nábytek Nestandardní květináče, oblé posezení i dekorace ve tvaru ptáčků, dinosaurů a žirafy. Italská značka PLUST okouzlila svět svými futuristickými...

DESIGN:
Joe Velluto
Joe Velluto

JoeVelluto (JVLT) je designové studio se sídlem ve Vicenze. V roce 2002 se studio zúčastnilo soutěže "Opos Under 35" a získalo svou první oficiální zakázku, která se brzy stala součástí stálé...

Minimalistický květináč SAVING/SPACE/VASE

pro milovníky rostlin

Milujete rozmanité sukulenty, exotické orchideje a svěží popínavky? Vystavte je v designovém květináči SAVING/SPACE/VASE z polyethylenu, který je díky svému provedení bytelný, lehký a odolný proti UV záření i extrémním teplotám. Květináč s moderním designem  vytvořil pro značku PLUST designer Joe Velluto. Kousek je k dispozici v nesvítící verzi v různých barvách. Pokud chcete vašim prostorům dodat trochu šmrncu, je pro vás bílá svítící verze jako dělaná.


Ke květináči je také možné dokoupit písek na zatížení, díky kterému zůstane kousek na jednom místě,  podstavce nebo připevnění k zemi pomocí šroubů a hmoždinek (ke svítící variantě je možné dokoupit pouze podstavce). Jednotlivé květináče využijete v jakékoli místnosti či prostoru, který zrovna potřebujete zkrášlit květinami. 

Rozměry: 57 x +- 122 cm

Typy osvětlení


Květináč můžete pořídit také ve svítící variantě, a to jak ve verzi pro interiéry, tak pro exteriéry. Vybírat můžete z LED nebo z RGB LED osvětlení. Nevíte si rady, jakou variantu zvolit? Kontaktujte nás a my vám velmi rádi pomůžeme s výběrem.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 570
Hloubka (délka) (mm) 570
Celková výška (mm) 1220
Hmotnost produktu (kg) 18,3
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Rozměr / průměr základny 400

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE