Mobilita a dynamika v kanceláři s inovativními kolekcemi WORKLAB a NOVA WOOD MULTIPURPOSE

30. 1. 2023
Interiér

Éra pracovních prostor plných klasických statických stolů s pár šuplíky pomalu končí. Přichází nová doba, která si žádá nový přístup. Flexibilní kousky s různými účely využití jsou čím dál tím populárnější nejen ze svých praktických, ale také estetických důvodů. Litevská značka Narbutas přináší moderní řešení v podobě víceúčelového nábytku, který pomůže komunikaci, kreativitě a variabilním potřebám.

Už vás nebude limitovat obsazená zasedací místnost pro prezentaci ani nedostatek polic. Řada WORKLAB vám nabídne řešení pro všechny situace. Regál se samotnými policemi či v kombinaci s uzavíratelnou skříňkou, pojízdný pracovní stůl, díl s mediální stěnou i tabulí. Všechny varianty jsou k dispozici i v provedení s čalouněnými panely, které navíc zlepšují akustické vlastnosti prostoru. Základ všech modelů tvoří pevný kovový rám. Ten je možné objednat v různých barvách práškového laku. Kromě odolnosti vyniká velmi snadnou údržbou. Police a korpusy skříněk jsou vyrobeny z lamina v nejrůznějších dekorech. Pokud si zvolíte verzi s čalouněnými prvky, vybrat si můžete z několika typů textilií a mnoha odstínů.

Dřevěná konstrukce do prostoru vnese hřejivou útulnost a interiér přiblíží k přírodě, zvláště pokud její horní část využijete k umístění zelených rostlin. Je možné volit mezi přírodní a černou úpravou. I úprava stolové desky je jen na vás. Vyberete si z palety laminátových dekorů nebo dáte přednost ještě odolnějšímu HPL provedení? Volit můžete také výšku (74, 90 nebo 105 cm), záleží na tom, zda stůl bude sloužit ke stání, nebo sezení na klasické či barové židli. Různé šířky desky jsou také samozřejmostí. Detaily v podobě kovových prvků mohou být černé nebo bílé. Pokud nečekaně přivítáte nového kolegu nebo si jen přejete rozšířit pracovní plochu, můžete snadno napojit přídavný díl a nové místo je na světě. 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení