Narbutas: Ohlédnutí za úspěšným rokem 2023 i vize do budoucnosti

15. 1. 2024
Interiér

Když je za námi další rok, je běžné, že mnozí z nás bilancují uplynulých dvanáct měsíců a dávají si předsevzetí do těch dalších. I litevská značka a náš dlouholetý partner Narbutas se ohlíží na své milníky. Vyvinula spoustu nových produktů odpovídajících současným potřebám trhu, účastnila se prestižních veletrhů nábytku, získala ocenění za design, prezentovala v showroomech po celém světě a pracovala na svých závazcích v oblasti udržitelnosti v mnoha směrech. Pojďme se společně za těmito úspěchy ohlédnout a poodkrýt oponu toho, co se chystá v roce 2024!

Za inovativní přístup, udržitelnost a design severský velikán pravidelně získává mezinárodní ocenění. Nejčerstvějším úspěchem je cena German Design Award 2024, kterou byla ověnčena elegantní manažerská kolekce pracovních stolů ARQUS. Oceněny byly i stoly NOVA WOOD či PARTHOS. Společnost se řídí aktuálními potřebami moderního trhu, proto plánuje prohloubit své portfolio hlavně v oblasti čalouněného nábytku, pracovních židlí a akustiky. Můžeme se těšit na novinky v podobě akustických podnoží, stojících paravánů i vysoce funkčních zástěn. Pozornost bude směřovat i k nastavitelným a jednacím stolům.

Odborné znalosti si severská firma nenechává pro sebe. V roce 2023 zahájila webináře pod hashtagem #WeTalk, kde se odborníci věnují tématům týkajících se inspirativních pracovišť a pohody zaměstnanců. Připojit se můžete ze všech koutů světa. O Narbutas se také hojně píše ve světově známých časopisech a platformách. Příkladem jsou americký Business of Furniture, britský MIX interiors, německé OFFICE ROXX a Arcade, francouzský Office et Culture či online magazín Dezeen. Hvězdnou slávu si také užil již zmíněná akustická budka SILENT ROOM. Zahrál si totiž v seriálu “A jak to bylo dál…” (pokračování kultovního seriálu "Sex ve městě").

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení