NARBUTAS představuje kolekci KOPA: komfort pro práci i odpočinek
Pracovní prostředí už není jen o funkci – stále větší roli hraje i to, jak se v něm lidé cítí. Prvky inspirované hospitality designem pomáhají kancelářím působit přirozeněji a méně formálně. Nová kolekce KOPA od NARBUTAS na tento posun navazuje a přináší komfort, který zklidňuje pracovní tempo.
Do pracovních interiérů se stále výrazněji promítá snaha o větší pohodlí, přirozenost a psychickou pohodu. Odpočinkové zóny, čalouněný nábytek, přírodní materiály i zeleň pomáhají zbavit kanceláře strohého charakteru a vytvářejí klidnější, uvolněnější atmosféru. Nová kolekce KOPA od NARBUTAS na tento trend navazuje - pomáhá zpomalit pracovní tempo a přináší vyšší úroveň každodenního komfortu.
Čalouněný nábytek pro různorodé pracovní prostory
KOPA je navržena jako univerzální řešení pro různé typy kancelářských prostor. Kolekce zahrnuje pohovku, lounge křeslo i klasické křeslo, které lze snadno využít ve vstupních zónách, relaxačních částech i jednacích místnostech při zachování jednotného vzhledu. Variabilitu podporuje možnost dvoubarevného čalounění a výběr podnoží – od dřeva po kov či plast. Pohovka nabízí měkké, pohodlné sezení díky elastickým popruhům a vrstvené pěně, zatímco křeslo se přizpůsobuje zádům díky pružné konstrukci.
Sofistikovaný design pro reprezentativní prostředí
S tím, jak se kanceláře stávají otevřenějšími a flexibilnějšími, nabývá design na významu – měl by působit přirozeně a zároveň profesionálně. Kolekce vychází z čistých a harmonických tvarů písečných dun od studia Orlandini Design. Měkké linie a plnější objemy přinášejí do interiéru pocit klidu, zatímco vyvážené proporce zachovávají reprezentativní charakter.
Zpomalení jako novodobý luxus
Komfort dnes neznamená jen ergonomii, ale i psychickou pohodu. KOPA staví na celkovém pojetí komfortu – nejen při sezení, ale i ve svém tvaru, materiálech a barvách. Tyto prvky přinášejí do prostoru klid a dělají z pohodlí přirozenou součást každodenního fungování.











