Narbutas: Svěží vítr ze severu přivane funkční úložné prostory do kanceláří i veřejných objektů

2. 10. 2023
Interiér

Se skandinávským smyslem pro design, detail a kvalitní zpracování zajistí značka Narbutas interiéry všech možných typů i velikostí od podlahy až po strop. Kromě klasiky v podobě stolů a židlí se specializuje na akustická řešení, multifunkční nábytek a díky nekonečné paletě barev, velikostí i doplňků se přizpůsobí i těm nejindividuálnějším požadavkům. Pojďte se s námi podívat na novinky i rafinované úložné prostory.

Flexibilní používání, mobilita a nekonečné možnosti personalizace. To nabízí inovativní regálový systém WORKLAB vzniklý ve spolupráci s italským designérským studiem Baldanzi & Novelli. Zahrnuje nejrůznější typy pojízdných regálů, stolů i úložných stěn, které lze obohatit doplňky v podobě držáku na monitor, háčků nebo bočních poliček. Kovová konstrukce v různých odstínech laku tvoří základ, který si pak každý může přizpůsobit svým potřebám. Na stejné bázi funguje i rozsáhlý systém COMBUS. Modulární policové jednotky, hotové konfigurace s květináči nebo nástavce na skříňky pak opět snadno doplníte volitelnými prvky dle vašeho gusta.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení