Nalaďte se s námi na dobrou vlnu


Rozrůstáme se! Stále se snažíme našim zákazníkům a partnerům poskytnout to nejlepší, a proto jsme se rozhodli využít nové prostory. K třípatrovému showroomu v ulici Urxova tak přibyly velké prostory v nedaleké ulici Křižíkova 237/36C. Ve spolupráci se studiem Brádka Design jsme vytvořili designový interiér, ve kterém si můžete prohlédnout kancelářský nábytek od značky Narbutas. V prostorách je patrný hlavní inspirativní prvek, kterým se stala vlna. Nespoutaná mořská, dynamická zvuková. Neustále v pohybu, stejně jako naše společnost, která se snaží rozrůstat a posouvat se dopředu. A nový showroom je toho důkazem.

Tak přijďte načerpat inspiraci do největšího českého showroomu tohoto litevského výrobce a nechte se unést na vlně inspirace. Otevřeno máme každý pracovní den, přesné pracovní hodiny najdete zde.

Na vlně tradice


Prostory budovy Corso Karlín mají bohatou minulost. Původní tovární stavba z konce 19. století zvaná „plechárna“ sloužila k výrobě plechových kotlíků. Novou podobu získala v roce 2001 díky architektům Ricardo Bofill Levi a Jean Pierre Carniaux. Ti ji přeměnili na moderní kancelářskou budovu, která nám poskytla prostory pro nový showroom Narbutas

Při tvorbě interiérů jsme na její historii ale nechtěli zapomenout, ba naopak. Bývalá plechárna nám posloužila jako zdroj inspirace při výběru materiálů. 

Na vlně kvality a designu

Naším cílem je jediné. Ukázat návštěvníkům showroomu, že není třeba dělat kompromisy mezi kvalitou a designem. Všechny produkty Narbutas jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což podtrhuje i 10letá záruka, a díky široké škále barev a provedení zapadnou do všech typů interiérů. Přijďte se podívat na výškově stavitelné stoly, díky kterým si vytvoříte zdravé pracovní návyky, ergonomické kancelářské židle i akustické panely.


Kromě nábytku Narbutas najdete v novém showroomu také židle od značek RIM, LD Seating, Profim a Häg, osvětlení od Ideal Lux a akustické panely od Caimi Brevetti

Na zelené vlně 


Duševní rovnováha, lepší soustředěnost, dobrá nálada i méně stresu. Živé rostliny v interiérech přinášejí řadu benefitů. Není tedy divu, že se mnohem více zaměstnavatelů a majitelů firem snaží zeleň zakomponovat do kanceláří, zasedacích místností či relax zón.


V novém showroomu Alax v ulici Křižíkova jdeme tomuto zdravému trendu naproti. Rostliny a zelené stěny od společnosti Jungle Interiors skvěle doplňují moderní ergonomický nábytek a přispívají ke zlepšení akustické pohody, která je pro většinu pracovišť klíčová. Navíc vytvářejí příjemné pracovní prostředí, které podporuje vznik nových nápadů i efektivitu. 

Na přátelské vlně


Místo, kam se budete chtít vracet. Skvělý zákaznický servis je u nás na prvním místě. Proto je pro nás důležité, abyste si návštěvu našeho nového showroomu na plno užili. Kromě vyškoleného personálu na vás bude vždy čekat šálek vynikající kávy, sklenička vína i drobné občerstvení. 

Prostory budeme také využívat na školení o akustice, ergonomii a značkách v našem portfoliu. Pokud jste architekt či interiérový designer a měl byste o podobné školení zájem, registrujte se do naší bezplatné Profizóny. Všechny členy budeme o školení kontaktovat.

MÁME OTEVŘENO! PŘIJĎTE SE PODÍVAT.