Postavte se k práci čelem! Polohovací stoly Narbutas vedou ke zdraví i zvýšené produktivitě.

6. 2. 2023
Interiér

I přes vzkvétající fenomén flexibilní pracovní doby za pracovními stoly stále trávíme většinu našeho času. V pracovně proto rozhodně nesmí chybět kvalitní kancelářská židle a samozřejmě psací stůl, jehož parametry je potřeba přizpůsobit individuálním potřebám. V úvahu bychom měli vzít nejen velikost interiéru a množství pracovních pomůcek, ale především fyzické nároky každého uživatele. Jak vybrat správný pracovní stůl pro dobrý výkon i zdraví? Poradíme vám!

Stůl navíc můžete snadno a rychle ovládat pomocí aplikace na vašem smartphonu a uložit si oblíbené nastavení. Aplikace vás ochrání před fyzickou bolestí –⁠ v případě zájmu vám totiž pomocí LED indikátoru na ovládání stolu připomene, že jste pracovní polohu již dlouho nezměnili. Součástí polohovacích stolů je i antikolizní systém. Pracovní desky stolů EASY se vyrábějí z laminované dřevotřísky a vybrat si je můžete v bohaté škále odstínů. Barevně sladit pak můžete i lakovanou kovovou podnož, kterou nabízíme v podobě různých typů ližin. Ke všem kolekcím polohovacích stolů Narbutas lze přiobjednat řadu příslušenství, jako jsou elektrosvody, kabelové prostupy, kanály nebo zásuvky na pracovní potřeby.

Dokonalé soustředění s kolekcí elektrických stolů MOTION

Kolekce MOTION z kombinace melaminu v různých odstínech a lakovaného kovu nabízí skvělé vlastnosti stolů EASY, které pozvedá na vyšší stupeň soukromí. Vybrat si můžete panelové podnože, které zakrývají prostor pod pracovní deskou a zvyšují estetický dojem stolu. Na stoly lze nainstalovat také oboustrannou akustickou desku MODUS, jež dokáže redukovat zvýšený hluk v prostředí velkých kanceláří a open space a dopřát tak zaměstnancům lepší koncentraci na svěřené úkoly. Deska je k dispozici i ve dvoubarevné variantě.

Kolekce ACTIVE pro každodenní radost z práce

Designéři u Narbutas si velmi dobře uvědomují příznivý vliv pravidelné změny pracovní polohy na koncentraci a dobrou organizaci. Stoly ACTIVE jsou navíc moderní, stylové a bez problému je sladíte s jakýmkoli typem interiéru. Laminátové pracovní desky a lakovanou kovovou konstrukci lze přizpůsobit v barevném provedení i variantě spodní ližiny podnože. Ovládání stolu je vybaveno praktickým displejem, jehož pomocí můžete volit mezi vámi uloženými polohami v paměti systému. Obáváte se poškození laku výsuvné části konstrukce vlivem častého pohybu? Stoly ACTIVE disponují plastovou ochranou, která chrání podnož před poškrábáním a oděrkami.

Univerzální polohovací stoly Narbutas ONE

Elektrické výškově stavitelné stoly ONE nabízí skvělý poměr cena/výkon. Byly navrženy pro vysokou produktivitu v každém moderním pracovním prostředí s pozorností k individuálním potřebám uživatele. Výšku melaminové pracovní desky přizpůsobíte stiskem jediného tlačítka, přičemž mechanismus pracuje tiše a s nízkou spotřebou energie. Díky lakované kovové podnoži řešené ve spodní části ližinami máte pod stolem dostatek místa pro volný pohyb nohou. Také v rámci kolekce ONE můžete funkční prvky stolu rozšířit o akustické paravány, estetické krycí panely pro zvýšení soukromí sedícího, zásuvky na psací potřeby a další příslušenství.

V řadě MOTION EXECUTIVE najdete elektrické výškově stavitelné stoly, které v sobě kombinují moderní eleganci a funkční důmyslnost. Sofistikovaný vzhled stolu dotváří panelová podnož, která skrývá prostor pod pracovní deskou. Ta je vyrobena z dýhy nebo melaminu s mírně zkosenou ABS hranou a poskytuje skutečně velkorysý prostor i pro ty nejnáročnější úkoly. Stoly lze vybrat až ve 36 barevných kombinacích a jejich styl dokonale sladit s libovolným zařízením interiéru. Designéři mysleli i na úložný prostor. Tvoří jej podstavce v různých velikostech a provedeních, které lze objednat i v uzamykatelné variantě. Zásuvky díky absenci madel podtrhují jednoduchost a lze je otevřít pouhým dotykem.

Kolekce MOVE&LEAD přináší ergonomii a moderní technologie umožňující okamžitou adaptaci na konstantně se měnící pracovní prostředí. Tempo je neúprosné a držet s ním krok vyžaduje komfortní zázemí pro všechny vizionáře a inovátory, kteří posouvají věci vpřed. Jde o elegantní a funkční kancelářský nábytek podporující zdraví a produktivitu manažerů. Výšku pracovní plochy lze měnit v rozmezí 74 - 130 cm a přizpůsobit tak skutečně každému. Řada MOVE&LEAD na první pohled zaujme svým vyspělým minimalistickým stylem s čistými liniemi a decentními kombinacemi materiálů. Vysokotlaký laminát Fénix, dýha a leštěná nerezová ocel v harmonické souhře působí rafinovaně luxusním dojmem. 

Bench stoly MOTION od Narbutas nabízejí veškeré výhody kolekce popsané výše v článku. V tomto případě obzvláště oceníte důmyslná řešení vedení kabeláže a umístění zásuvek a rozboček mezi jednotlivými stanicemi, které lze upravit na míru vašim potřebám.

Bench stoly EASY pro dvě pracovní místa vám ušetří prostor díky sdílené podnoži s mimořádnou stabilitou. U bench stolů MOTION a EASY v rámci open space doporučujeme instalovat oboustrannou akustickou desku MODUS pro eliminaci hluku a zvýšení soukromí zaměstnanců.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení