Saba: italský specialista na sedací nábytek

16. 9. 2021
Interiér

Za výběrem každé nové značky, která se dostane do našeho portfolia, stojí spousta práce. Naši specialisté nejprve vyhledávají firmy online a nakonec nábytek i sami testují. Jen tímto způsobem vám můžeme zaručit vysokou kvalitu všech námi nabízených produktů. Jinak tomu nebylo ani u italské firmy Saba, která sídlí v severoitalském městečku Padova.

Jedna pohovka, stovky možností


Společnost Saba, která patří již od roku 1987 mezi tradiční výrobce sedacích prvků, se proslavila především flexibilitou a modularitou svých výrobků. „S našimi sedačkami si každý může vyhrát dle libosti a vytvořit si tak dokonalý kousek nábytku,“ vysvětluje manažer Juri Buttò. Ptáte se, jak je to možné? Každý prvek pohovky se totiž dá využít jako samostatný kousek nábytku. Díky této vlastnosti můžete upustit uzdu vaší fantazii a každý den mít doma úplně jinou pohovku. Velký sedací modul lze jednoduše rozdělit na 3 až 5 malých sedaček, kdy dokonce i opěrky můžete rozmístit podle vašeho uvážení.

Neodolatelné posezení


Do obývacího pokoje, hotelového salonku nebo třeba do relaxační zóny v kancelářských prostorech. Pohodlná a designová křesla společnosti Saba najdou uplatnění ve všech interiérech. Jedním z bestsellerů je moderní křeslo CHILLOUT. Jeho autor Giuseppe Viganò se při výrobě inspiroval 50. léty minulého století, které zkombinoval s novodobými prvky. O vaše pohodlí se postará bederní polštářek vyplněný husím peřím. Tento kousek s nádechem retra vypadá skvěle v kombinaci s podnožkou ze stejné kolekce.

Stolky nebo designové doplňky?


Hledáte elegantní odkládací stolek, na který můžete odložit rozečtenou knihu nebo vázu plnou řezaných květin? Pak jste ho právě našli. Nadčasový stolek RING, který vypadá jako šperk, se brzy stane ikonickým kouskem společnosti Saba. Designérka Serena Confalonieri našla inspiraci v surových výbrusech drahokamů před jejich zasazením do prstenů. Vybírat můžete ze čtyř velikostí a barevných provedení, přičemž každý je skutečné umělecké dílo. Která varianta vás okouzlila nejvíce?

Do každé místnosti něco


Přestože sedačky a křesla tvoří dominantu portfolia značky Saba, najdete v něm také další designové kousky do ložnice, jídelny nebo do pracovny. O váš ničím nerušený spánek se postarají pohodlné postele, které si můžete plně přizpůsobit vašich prostorům, a to především díky možnosti využití vámi dodané látky. Jak to funguje? Je to snadné, stačí nám dodat materiál, kterým budete chtít postel čalounit, a zbytek už je na nás. Spotřebu látky najdete u jednotlivých produktů, nebo vám ji rádi sdělí naši odborníci.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení